• benchmark.pl
 • Gry
 • Fallout 4 może oferować rozgrywkę na ponad 400 godzin
Gry

Fallout 4 może oferować rozgrywkę na ponad 400 godzin

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
40 komentarzy Dyskutuj z nami

Pozostaje mieć nadzieję, że liczba ta rzeczywiście zgodna jest z prawdą.

Fallout 4

Pillars of Eternity i Wiedźmin 3: Dziki Gon to dwie z ostatnio debiutujących gier, które w zgodnej opinii są w stanie zapewnić zabawę na największą liczbę godzin. Zanosi się jednak na to, Fallout 4 może być w tym elemencie jeszcze lepszy.

Targi E3 2015 przyniosły nam, zgodnie z obietnicami, prezentację obszernych fragmentów rozgrywki z wspomnianej produkcji, ale na tym najwyraźniej nie koniec. Twórcy zaczynają bowiem się do nich odnosić i koncentrują się głównie na ogromie wykreowanego świata. Wedle pierwszych zapewnień, Fallout 4 może oferować rozgrywkę na ponad 400 godzin.

„Grałem w tę grę prawdopodobnie już około 400 godzin, a wciąż mogę znaleźć rzeczy, których jeszcze nie widziałem." - Jeff Gardiner, główny producent gry

"Grając napotykałem kilka razy na pewne elementy i zadawałem sobie wtedy pytania. Kto to zbudował? Co to jest? To jest takie wielkie!" - Todd Howard, dyrektor kreatywny gry

Nikt nie ma chyba wątpliwości co do tego, że zajęć będzie tutaj sporo. Wspomniana liczba robi jednak spore wrażenie i pozostaje mieć nadzieję, że rzeczywiście zgodna jest ona z prawdą.

Źródło: gamesradar

Komentarze

40
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  W 3 mam 700 godzin, w New Vegas coś podobnego ale jak widzę 4 to czuje że więcej słońca nie zobaczę...
  11
 • avatar
  Reqiem88
  Ten drugi cytat skojarzył mi się z moim wujkiem, który po posiedzeniu wszedł z ubikacji i zadawał sobie pytania: Jak coś tak wielkiego mogło we mnie siedzieć? Jak to wyszło? Czemu tak piecze mnie zadek?!
 • avatar
  kremowykac
  Pewnie gdybym teraz zainstalował morrowinda, fallouta 2, skyrima też bym znalazł nowe rzeczy. 400 godzin to pewnie będzie jak grę przechodzić będę 4 razy różną konfiguracją postaci i innymi wyborami (dobry, zły itp.). Cieszy mnie to bo lubię po kilku latach wracać do dobrego tytułu i ogrywać go na nowo. Gdyby tylko doba miała kilka godzin więcej...
 • avatar
  sNw0w
  Słowem klucz jest "może"
  Znając życie znajdą się tacy speedrunowcy (nwm jak to się dokładnie nazywa) którzy przejdą grę w jeden-dwa dni.
 • avatar
  -NoN-
  400 godzin... Genialnie. Ten sam czas spędzony na czytaniu, gdyby kupować książki, "wyszedłby" pewnie drożej. Nawet, jeśli gra nie będzie tania :-)
 • avatar
  Szymon331
  Mnie gry przeważnie zaczynają nudzić po 150 godzinach ale ja jestem specyficzny i bardziej patrzę na grafikę niż gameplay więc moje zdanie się nie liczy.

  Czyli takie demo Fallouta 4 może być dłuższe niż cały the order? ;)
  -1
 • avatar
  SzmuglerCDA
  Ja gram już prawie 1300 godzin w fm 2012
  -1
 • avatar
  Po1nter
  700h pić na wodę jak będzie 100h to może uwierzę. Widzimy 3 miał zająć 100h mi zajęło 70h przejście go dwa razy. Na Normalu i na Najwyższym poziomie trudności.
  -1
 • avatar
  UKBIB2012
  ciency jesteście ja gram w Skyrim już z pięć lat i jeszcze nie skończyłem głównego wątku ...
  -1
 • avatar
  prime27pl
  Al sie państwo popisuja ...
  -2
 • avatar
  Po1nter
  No stary skoro zajęło Ci 30h gapienie się przez balkon na krajobraz doliny, to się nie dziwię że gra ma średnio zająć 100h. A tak jak mówiłem pierwsze przejście to w przybliżeniu 35h.
  Łącznie ze znalezieniem wszystkich kart do Gwinta, wszystkich mam taką nadzieję przepisów na mikstury, odwary, oleje i petardy. Zrobieniem każdego możliwego zadania pobocznego, zlecenia, poszukiwania i głównego wątku. Odwiedzenie wszystkich pytajników. Zadań z DLC oraz zadań losowych.
  Żeby było jasne, złego słowa nie powiem na Wiedźmina. Gra jest wspaniała ale czas który podają producenci średnio trzeba podzielić przez 2. A w przypadku takiej ściemy jaka tu jest napisana to na 7 minimum.
  -2
 • avatar
  Overclocker
  W końcu gra która jest warta wydania kasy, a nie COD gra pewnie w podobnej cenie a rozrywki na 6h :D
  Nie jestem zwolennikiem kupowania gier ale zrobię wyjątek:D
  -3
 • avatar
  Konto usunięte
  400 godzin to straszne. Zazwyczaj mam dość gry która ciągnie sie dluzej niz 30 godzin.
  -9
 • avatar
  Insekt800
  Zalezy jakie to bedzie 400 godzin... bo jak nieskonczonosc misji pobocznych przynies, oddaj, zabij to nie ma czym sie zachwycac. Jesli takie jak w W3 to rewelka.