Gry

Fallout 76 ma być... wieczny

przeczytasz w 1 min.

Szef marketingu studia Bethesda udzielił wywiadu, który może napawać optymizmem czekających na Fallout 76.

Przymierzacie się do zabawy z Fallout 76? Wygląda na to, że zakup gry będzie bardzo dobrą „inwestycją”. Tak przynajmniej wynika z obietnic, jakie złożył w ostatnim wywiadzie Pete Hines.

Szef marketingu studia Bethesda zadeklarował, iż gra będzie mogła liczyć na bardzo długie wsparcie. Padło nawet określenie, iż wsparcie będzie... wieczne.

„Wieczne. Nie jestem ironiczny, wieczne. Ludzie pytają czy okres wsparcia Fallout 76 to dwa lata, pięć lat. Odpowiadam, że niektórzy nadal grają w Morrowinda. Korzystając z sieci można sprawdzić, ilu ludzi gra w Fallout 4 i Skyrima. To gry, które są dostępne od czterech do siedmiu lat, a dosłownie setki tysięcy osób bawi się przy nich każdego dnia. Planujemy wieczne wsparcie Fallout 76.”

Na ten moment nie ma jeszcze dokładnych planów związanych z realizacją obiecywanego wsparcia. Wspomniano jedynie, że pojawią się duże i mniejsze dodatki, wszystkie mają być darmowe. Zawartość rozszerzeń ma być podyktowana oczekiwaniami graczy.

Przypomnijmy, że Fallout 76 zadebiutuje 14 listopada, na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: gamespot

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  KENJI512
  16
  Czyli podobnie jak Skyrim Online?

  Przykro mi... :(
  • avatar
   Vienio43
   15
   Jak Lenin
   • avatar
    Lukasxxz
    3
    Wieczny ale chyba spoczynek...
    • avatar
     raffal81
     2
     Mam nadzieje że nie będzie taki nudny jak poprzednia część.
     • avatar
      KORGAN
      -8
      Czekam! Must have tego roku! Fallout 3 był świetny. 4 troszkę słabsza, ale Bethesda na pewno wyciągnęła wnioski. SKYRIM to najlepszy 3D RPG w historii! 1300h i jeszcze mi się nie znudził.