Gry

Fallout 76 z battle royale i innymi nowościami

przeczytasz w 1 min.

Firma Bethesda podczas swojej konferencji na E3 2019 zapowiedziała nowości zmierzające do gry Fallout 76.

Wastelanders – taki tytuł nosi najnowsza, olbrzymia aktualizacja gry Fallout 76, która wprowadzać ma sporo świeżości do tego tytułu, który może i spotkał się z mieszanym przyjęciem, ale regularnie przyciąga do ekranów niemałą liczbę graczy.

Wraz z aktualizacją Wastelanders, której akcja toczy się rok po otworzeniu Krypty 76, wrócą ludzcy NPC, pojawi się nowe zadanie, będzie trzeba podjąć kilka trudnych wyborów, które będą nieść ze sobą poważne konsekwencje, a do tego sprawdzimy nowe typy broni i elementy ekwipunku. 

„Frakcje osadników i bandytów zamierzają ukształtować świat na własną modłę i przejąć fortunę, o której krążą pogłoski. Ich los zależy od tego, po której stronie staniecie. Zarówno osadnicy, jak i bandyci zaoferują wam wyjątkowych towarzyszy, interesujące historie i możliwość zdobycia mnóstwa nowego uzbrojenia i pancerzy – czytamy w zapowiedzi. – Aktualizacja Wastelanders fundamentalnie zmieni sposób, w jaki doświadczać będziecie Fallouta 76, a jej premiera nastąpi jesienią 2019 r.”

Najważniejsze jednak coś innego… 

Otóż do gry Fallout 76 zmierza również Nuclear Winter. Co to takiego? Otóż jest to tryb battle royale, w którym do walki stanąć będzie mogło maksymalnie 52 graczy. Twórcy zapowiadają, że zaoferują wyjątkowe podejście do tego gatunku i tchną w niego nowe życie. Jak to wygląda? Naprawdę nieźle – zresztą zobaczcie sami:

Źródło: Bethesda

Warto zobaczyć również:

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  dzejsonista
  4
  mysle, ze przy dziejącym się e3, wszyscy gracze czekają na nowości w falloucie xD
  • avatar
   dgrabarek
   1
   ponad 100 godzin przegranych w fallout 76 Gra naprawdę dobra chociaż wolałem single plater jak było to wcześniej był lepszy klimat i brakuje mi polskiego dubbingu. Ok ok z tym dubbingiem to zaraz pojawią się komentarze że itd... Wieć brakuje mi opcji że można włączyć po Polsku no i wyłączyć dla tych co nie lubią dubbingu.