Gry Android

Android doczekał się jednego z największych hitów ostatnich lat

przeczytasz w 1 min.

Na premierę Fallout 4 musimy jeszcze poczekać, ale Bethesda robi wszystko, aby fanom cyklu jakoś zagospodarować wolny czas.

Fallout Shelter gra

Na premierę Fallout 4 musimy jeszcze trochę poczekać, ale Bethesda robi wszystko, aby fanom cyklu jakoś zagospodarować wolny czas. Mało kto spodziewał się, że wypuszczenie mobilnego Fallout Shelter wzbudzi aż tak duże zainteresowanie.

Początkowo tytuł ten udostępniony został na urządzeniach z Apple iOS i bardzo szybko wylądował na szczytach list najczęściej pobieranych gier. Zniecierpliwieni pozostawali jednak właściciele urządzeń z platformą Google Android, ale teraz i oni mogą cieszyć się omawianym tytułem.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Fallout Shelter właśnie dziś trafia na urządzenia pracujące pod kontrolą systemu z logo zielonego robota. Założenia rozgrywki nie zmieniają się ani trochę, a więc zadaniem graczy wciąż pozostaje budowa schronu i późniejszy rozwój jego oraz koczującej tam społeczności.

Fallout Shelter wymaga do działania urządzenia z systemem Android 4.1 lub nowszym. Gra jest darmowa, ale warto pamiętać o występujących w niej mikropłatnościach.


Pobierz: 

Fallout Shelter na Androida

Rozmiar pliku:Źródło: play.google

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  piterk2006
  5
  Wszyscy tak zachwalają tą grę a to paskudny uzależniacz: gra z gatunku tych, które nigdy się nie zatrzymują. W związku z czym jak pójdziecie spać to obudzicie się rano z kryptą która nie zebrała wyprodukowanej żywności, wody i prądu w związku z czym mieszkańcy głodują, są odwodnieni a połowa krypty nie działa z powodu braku prądu. Czasami może być tak źle, że jedynym rozwiązaniem będzie dokupienie za prawdziwe pieniądze kredytów, żeby postawić kryptę na nogi... aż do kolejnego wieczoru kiedy pójdziemy spać i obudzimy się z ruiną.
  • avatar
   james4444
   2
   Jest już w google play :-)
   • avatar
    Konto usunięte
    -1
    Nic nie ma jeszcze
    • avatar
     kubas246
     -13
     "doczekał się jednego z największych hitów ostatnich lat" - aha, nie wiedziałem, że Fallout Shelter powstał kilka lat temu.