Gry

Farming Simulator 17 - zajrzyjmy do garażu

przeczytasz w 1 min.

Najnowszy zwiastun najpopularniejszego symulatora farmy zaoferuje ponad 250 autentycznych maszyn.

Wirtualni farmerzy, to news dla was. Ekipa Giants Software opublikowała nowy zwiastun wyczekiwanej pewnie przez wielu graczy najnowszej odsłony serii Farming Simulator, oznaczonej numerem „17”. Tym razem możemy rzucić okiem na garaż, a właściwie jego (bogatą, trzeba przyznać) zawartość.

Farming Simulator 17 to kolejna odsłona symulatora farmy, który stawia przed nami wyzwanie zbudowania wiejskiego imperium. Hodowla zwierząt, uprawa pola, obróbka drewna i handel towarami – to podstawowe czynności, z jakimi będziemy musieli się zmierzyć. Niezwykle istotną rolę odegrają w tym wszystkim oczywiście pojazdy i narzędzia.

Twórcy już wcześniej zapowiadali, że w „siedemnastce” pojawi się ponad 250 pojazdów i narzędzi. Dzięki współpracy z producentami, wszystkie maszyny będą licencjonowane i wiernie odtworzone (zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz). Wszystkie je będziemy mogli ponadto dostosowywać do własnych preferencji. Co tu dużo mówić… zajrzyjmy do garażu:

Premiera gry Farming Simulator 17 na PC, PlayStation 4Xbox One odbędzie się 25 października.

Źródło: Farming Simulator

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  -26
  Pierwszy!!!
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Brawo! X komentarzy i żaden nie dotyczy newsa tylko wszyscy karmią trola.
   A co do gry to tylko mi się wydaje, że idą na ilość (maszyn) a nie na jakość (w sensie jakości gry, usprawnienia silnika, mechaniki itd).