Internet

Film Jobs już dostępny w serwisie Netflix

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

Katalog serwisu Netflix powiększył się dzisiaj o film Jobs poświęcony jednej z najważniejszych postaci świata nowych technologii.

Steve Jobs to jedna z najważniejszych postaci w świecie nowych technologii z przełomu XX i XXI wieku. Jeśli dotąd nie mieliście okazji zapoznać się z jego historią, to Netflix daje wam teraz taką możliwość.

W polskim katalogu serwisu zadebiutował dzisiaj fabularyzowany film Jobs z 2013 roku, który w wielu odsłonach pokazuje geniusza stojącego przez wiele lat na czele firmy Apple. Obraz, którego reżyserem jest Joshua Michael Stern, spotkał się wprawdzie z mieszanym przyjęciem krytyków, ale najlepiej będzie jeśli sami ocenicie produkcję oraz to, jak w rolę mistrza wcielił się Ashton Kutcher. Film w serwisie Netflix jest dostępny w wersji z lektorem oraz z napisami. 

Wśród pozostałych nowości w serwisie Netflix znajduje się także kilka innych tytułów z 2013 roku, między innymi: Wilk z Wall Street z Leonardo DiCaprio w roli głównej, oparty na faktach dramat Zniewolony. 12 Years a Slave oraz trzymający w napięciu thriller Labirynt o desperackim poszukiwaniu uprowadzonej córki. Jest też absolutna nowość: film dokumentalny o kobiecie, będącej w równie dużym stopniu artystką, co prowokatorką – Gaga: Five Foot Two.

O nowościach w tym popularnym serwisie informujemy was co dwa tygodnie w Co nowego na Netflix.

Źródło: Netflix. Ilustracja: Monolith Films

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  HardCorak
  ten news wygląda tak jakby apple sypnęło kasą. bo chociażby 1 września nie widziałem newsa o 3 sezonie serialu narcos który jakby nie patrzeć byłby lepszym newsem niż jakiś stary film o Jobsie z 2013.
  3
 • avatar
  Konto usunięte
  Szkoda, że to nie Steve Jobs z 2015 r. Wersja z 2013 roku z Kutcherem nie zachwyca.
  2
 • avatar
  sedarpl
  Całkiem niezły film.
  1
 • avatar
  kokosnh
  ciekawe czy będą tam też jaja apple vs microsoft, po których stwierdziłem, że apple to wcale nie tak zła firma w porównaniu do microsoft-u.
  1
 • avatar
  Snack3rS7PL
  Chyba warto kiedyś obejrzeć : ) mam bliźniaczo podobne spojrzenie na świat.
  -4
 • avatar
  Maxdamage
  Jedyny dobry film to tej tematyce to "Piraci z Krzemowej Doliny", reszta to przekoloryzowana propaganda.