Aplikacje mobilne

FingerSecurity - zrób użytek z czytnika linii papilarnych

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
12 komentarzy Dyskutuj z nami

Aplikacja FingerSecurity pozwala zabezpieczać za pomocą odcisku palca dowolną aplikację.

Smartfon o najlepszej nawet specyfikacji nie zda się na wiele bez odpowiedniego oprogramowania. Większość użytkowników doskonale wie, że warto sięgać po dodatkowe aplikacje. W przypadku chęci wykorzysta czytnika linii papilarnych może być to na przykład FingerSecurity.

Czytnik linii papilarnych gości już w naprawdę sporej liczbie smartfonów, przestał być rozwiązaniem dedykowanym jedynie flagowym propozycjom. Jego funkcjonalność nie ogranicza się wbrew pozorom jedynie nie możliwości szybkiego odblokowywania ekranu czy autoryzowania płatności. Zabezpieczać może dostęp do dowolnie wskazanej przez nas aplikacji.

W zarządzaniu tym pomaga właśnie FingerSecurity. Przypominamy o tej akurat propozycji, ponieważ jest ona pierwszą tego typu, obecną na rynku już od 2014 roku, a dzięki ciągłym poprawkom uznawana jest za bez wątpienia godną polecania.

Pozwala pozostawić wolny dostęp do całego interfejsu, ale jednocześnie zablokować konkretne aplikacje. Tym samym oddając smartfona do ręki innej osobie mamy pewność, że nie zajrzy w miejsca, które chcielibyśmy ochronić przed wzrokiem postronnych. Aplikacje ma kilka opcji pozwalających na jej personalizację, sam interfejs jest jednak bardzo prosty.

FingerSecurity aplikacja

FingerSecurity pobrać można ze sklepu Google Play. Aplikacja jest darmowa, działa na urządzeniach z Androidem w wersji 4.3 lub nowszej.

Pobierz: 

FingerSecurity na Androida

Rozmiar pliku:

18 MB

Źródło: play.google, updato

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Mały offtopic:
  Nie wiem czy tylko ja ale nawet na PC przeglądam strony w wersji mobilnej, bo newsy są po kolei bez podziału na kategorie. Da się na to zmienić w PCtowej wersji strony?
 • avatar
  Konto usunięte
  Dlaczego ludzie tak chętnie udostępniają amerykańskim służbom swoje odciski palców? Czy musi wybuchnąć kolejna afera z wyciekiem, żeby otworzyć ludziom oczy?
  -2
 • avatar
  Majuss
  Super, przyda się :D
 • avatar
  BluePandoraBox
  odciski palców są dzielone na kategorie, coś jak podział na blondynów z niebieskimi oczami a brunetów z czarnymi
  po sklasyfikowaniu danego odciska przeszukuje się tylko daną grupę a nie całą bazę
  przypominam że od kilku lat aby wjechać do hameryki trzeba zostawić komplet odcisków który jest znacznie lepszy niż odciski z fona, więc to że odblokowuję fona paluchem nie ma żadnego znaczenia, a jeśli nie jedziesz do stanów to Cię obchodzi że zapełniają sobie bazę odciskami z całego świata, to ich problem

  gdy rozpoznawanie palca działa dobrze, jest znacznie wygodniejsze niż szlaczki czy wbijanie pinu, często nawet szybsze