Gry komputerowe

Pierwszy zwiastun prezentujący fragmenty rozgrywki z Total War: Warhammer

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
16 komentarzy Dyskutuj z nami

Creative Assembly na poważnie zabrało się za promowanie Total War: Warhammer.

Total War: Warhammer

Creative Assembly na poważnie zabrało się za promowanie Total War: Warhammer. Dla nas oznacza to tylko jedno - większość ilość informacji i materiałów z gry, co zapewne wiele osób cieszy.

Ostatnio pisaliśmy wam o potężnej jednostce demigryfów, ale wygląda na to, że teraz mamy do czynienia z czymś jeszcze ciekawszym. Opublikowały został bowiem właśnie pierwszy zwiastun zawierający fragmenty rozgrywki z Total War: Warhammer. Jednocześnie jest to wstęp do serii zwiastunów na silniku gry, które prezentować będą graczom legendarne postacie ze świata Warhammer.

Dostępne będą one dla wszystkich frakcji w grze i w każdym przypadku spodziewać można się unikalnego zestawu specjalnych zdolności, broni, pancerzy, wierzchowców, a nawet specjalnie przygotowanej linii fabularnej i zadań do wykonania.

Pierwszy zwiastun skupia się na postaci Imperatora Karla Franza, uwielbianego lidera Imperium, którego amię czekać będzie wyjątkowo trudne zadanie i bitwa z hordą brutalnych zielonoskórych.


Całe starcie zostanie zaprezentowane w osobnym materiale już za niespełna 2 tygodnie, w czwartek 30 lipca. Data premiery samej gry pozostaje natomiast jeszcze zagadką.

Źródło: Cenega

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dizzy
  Miły powiew świeżości dla całej serii :)
  3
 • avatar
  Stasiek_Zabojca
  Zapowiada się fajnie, ale znając SEGĘ wyjdzie masa drogich dodatków.
  2
 • avatar
  Konto usunięte
  Oglądałem wywiad z twórcami.

  Powiedzieli, że będzie dla Linux, Windows, Mac w 2016 roku.
  1
 • avatar
  suntzu
  Nie tego się spodziewałem (w pozytywnym sensie)....
  ... wygląda rewelacyjnie, już dawno nic mnie tak pozytywnie nie zaskoczyło.
  1
 • avatar
  prime27pl
  Gdyby tak uniwersum Warhammer 40000...
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  Zaczyna podobać mu się pomysł na osadzenie gry w tym świecie.
  1
 • avatar
  Dizzy
  Miły powiew świeżości dla całej serii :)
  -1
 • avatar
  kerry_sd
  "Wygląda rewelacyjnie". Serio? Bieda z nędzą...
  -1
 • avatar
  kubas246
  Total War Warhammer - przewiduję powtórkę z ostatnich części serii: błędy, słaba optymalizacja, okropne (nawet jak na tą serię) AI, nieprzemyślane decyzje (typu: po co robić czytelne karty jednostek? niech wyglądają bajerancko, ale nie będzie się dało nic odczytać. status jednostek na karcie? po co podać wszystko co ważne od razu! Niech facet czeka i patrzy, bo będą się wyświetlać na zmianę po kolei).
  Już nie wspomnę, że ostatnim razem to chyba w Rome Total War (jedynce) jednostki na polu bitwy potrafiły walczyć inaczej niż 1v1. Teraz jest tak, że jak walczy oddział 200v50 to w praktyce walczy 50v50 i 150 czeka "w kolejce" aż się miejsce zwolni. W Rome 1 jak walczyłeś 200 v 50 to przypadało po 4 gości na jednego i faktycznie jednego przeciwnika "męczyło" kilku twoich, atakując go cały czas i nie pozwalając mu wyprowadzić ataku.