Telefony

Fujitsu: pachnący telefon komórkowy

z dnia
Ewa Grązka | Redaktor serwisu benchmark.pl
10 komentarzy Dyskutuj z nami

Firma Fujitsu wychodząc z założenia, iż każda kobieta lubi dobrze wyglądać i dobrze pachnieć, stworzyła telefon mający wspomagać płeć piękną i w jednym i w drugim.

Telefon F-o22 powstał we współpracy japońskiej korporacji i znanego projektanta biżuterii - Folli Follie. Telefon ma delikatnie połyskującą obudowę i jest przyozdobiony dwukaratowym kamieniem cyrkonii w kształcie sześcianu.

Z tyłu urządzenia umieszczony został niewielki wyjmowany element, który kobieta może spryskać wybranymi przez siebie dowolnie perfumami, by następnie móc rozkoszować się ulubionym zapachem podczas prowadzenia rozmowy. 

Telefon F-022 od Fujitsu

Telefon wyposażony jest w aparat o rozdzielczości 8,1 megapiksela. Dodatkowe funkcje, które można wykorzystać przy fotografowaniu to tryb "beautiful skin", uwydatniający piękno skóry na zdjęciu oraz "pupil tracking" poprawiający wygląd oczu.

Telefon Fujitsu F-o22 pojawi się na chińskim rynku 24 czerwca tego roku. W zamyśle producenta, przeznaczony jest dla kobiet w wieku od 20 do 40 lat, które cechują się wyjątkowo dobrze rozwiniętym wyczuciem stylu.
 

Więcej o "damskiej" elektronice:

Źródło: engadget

Komentarze

10
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Śmierdzi mi to wysoką ceną.
 • avatar
  Znalazłem błąd! "...W zamyśle producenta, przeznaczony jest dla kobiet w wieku od 20 do 40 lat, które cechują się wyjątkowo dobrze rozwiniętym wyczuciem stylu" powinno być: "...W zamyśle producenta, przeznaczony jest dla kobiet w wieku od 20 do 40 lat, które cechują się wyjątkowo dobrze rozwiniętym wyczuciem stylu i wyjątkowo wypchanym portfelem."
 • avatar
  "Twoj telefon jet gorszy od mojego bo nie pachnie..."
  Nic madrego oni nie potrafia wyprodukowac, Brakowalo by tylko Twarzy Rutowicz na opakowaniu
 • avatar
  Bieda z nędzą.
 • avatar
  No - bezguście w iście topowym wydaniu :D
 • avatar
  Wietnamscy designerzy atakują ponownie - oczy bolą od patrzenia na ten telefon po 10 sekundach. TCD - Top Crap Design
 • avatar
  Eee...po co to komu ja się pytam? Kolejne cuda od Azjatów dla Azjatów.
 • avatar
  Wygląda podobnie do telefonów Sharpa :)