Aplikacje mobilne

Dzięki nowej funkcji Instagrama wybierzesz, które konta interesują Cię bardziej od pozostałych

przeczytasz w 1 min.

Jeśli przez zbyt dużą ilość obserwowanych przez Ciebie profili na Instagramie zaczynasz gubić się w śledzeniu aktywności tych, na których najbardziej Ci zależy - być może wkrótce pojawi się funkcja, która rozwiąże Twój problem.

Ulubione na Instagramie ratunkiem dla tych, którzy gubią się we własnej tablicy aktywności

Przeglądanie Instagrama często wiąże się z przewijaniem postów profili, które obserwujemy, ale nie interesują nas one tak bardzo, jak na przykład poczynania bliskich znajomych. Problem jest zauważalny w przypadku osób, które obserwują nawet kilkaset kont.

Według doniesień dostarczonych przez Alessandro Paluzzi-ego, Instagram przeprowadza właśnie testy nowej funkcji Ulubione, która pozwoli ustalić priorytetowe profile obserwowane przez użytkownika.

Instagram jeszcze kilka lat temu testował funkcję o identycznej nazwie - wówczas jednak umożliwiała ona publikowanie treści konkretnym, ulubionym odbiorcom. Tym razem Ulubione pozwoli na wybranie konkretnych użytkowników, których posty będą wyświetlane priorytetowo, tj. na samej górze tablicy aktywności.

Na ten moment funkcja nie jest dostępna publicznie, a jej funkcjonowanie w przyszłości zależy od wyników badań. Jeśli jednak zostanie wprowadzona - będziecie z niej korzystać? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: theverge.com

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Biurokrata
  2
  Instagram to rak.
  • avatar
   Fonzi29
   -2
   Ojej, wzruszyłem się. Natomiast problem wyru..ania przez x-kom klientów poprzez proponowania im słabszych kart graficznych pozostaje bez echa przez wasz "obiektywny" portal? Trzymać tak dalej