Smartfony

Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge otrzymują aktualizację z pakietem aplikacji Microsoftu

przeczytasz w 1 min.

Mowa o świetnie znanych propozycjach, a mianowicie Excel, Word oraz PowerPoint.

Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge

O tym, że wsparcie smartfonów pracujących pod kontrolą systemu Google Android nie wygląda najlepiej przekonuje się wielu użytkowników tej platformy. W przypadku flagowych modeli problemy z aktualizacjami są naturalnie najmniejsze i nie inaczej jest z Galaxy S6 oraz Galaxy S6 Edge.

Koreański producent wystartował już z procesem wdrażania nowej aktualizacji dla owych urządzeń. Co ciekawe, w centrum uwagi znalazły się tutaj nie poprawki dotyczące samego systemu, ale dodatkowe aplikacje, jakie są przez łatkę wprowadzane. Trudno jednak się temu dziwić, ponieważ mowa o świetnie znanych propozycjach, a mianowicie 3 aplikacjach Microsoftu - Excel, Word oraz PowerPoint.

Aktualizacja oznaczona została jako LMY47X.G925FXXU2COH2. Waży około 220 MB, ale nie zostały ujawnione informacje dotyczące tego, kiedy pojawiać będzie się na konkretnych rynkach.

Co warte podkreślenia, z pierwszych informacji pojawiających się na zagranicznych forach internetowych wynika, iż aktualizacja pobierana i aktualizowana jest automatycznie. Tym samym użytkownicy mogą nie mieć nic do powiedzenia i aplikacje Microsoftu zawitają do nich nawet, jeśli nie są im potrzebne. To wywołuje pewne kontrowersje.

Źródło: microsoft-news, tbreak

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kamil112234
  2
  To na Andka wciskają na siłę a pod Windowsa każą sobie płacić, a też jest spora konkurencja choćby OpenOffice
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   "To wywołuje pewne kontrowersje." No ależ jakie kontrowerjse, no i po co ten zament pytam? :) Przecież to Microsoft i Google w pakiecie...

   ...To już chyba staje się normą, że jako klienci mamy coraz mniej do powiedzenia. Wodzą nami za nos i jeszcze się śmieją gdy chcemy trochę się przeciwstawić. A kończąc z filozofowaniem myślę, że musi nastąpić jakiś przełom w nowoczesnych technologiach 'in plus', jakiś powrót do korzeni założeń "technologia dla człowieka" a nie realizowanie tego na odwrót, bo jak tak dalej pójdzie to nawet papier toaletowy zacznie za nas decydować kiedy 'co i jak'.

   Pozdrawiam.
   • avatar
    Smuga
    1
    U mnie jakiś czas temu się zainstalowały samoistnie więc nie wiem czemu ma robić to dopiero aktualizacja.
    • avatar
     PROCTON
     0
     Mając takie ilości pamięci w telefonie, nie mam problemu z aplikacjami tego typu ;P
     • avatar
      mati306
      0
      No i skończyło się odchudzanie TouchWiza... nie widzę sensu w ich polityce
      • avatar
       Pavilon
       0
       G925FXXU2COH2 ? yyyy juz od tygodnia moj S6 smiga na tej wersji. swiezy news