Gry na konsole

Games with Gold w czerwcu powinno zadowolić graczy

przeczytasz w 1 min.

Pisaliśmy wczoraj o ofercie PlayStation Plus na czerwiec. Długo nie musieliśmy czekać na odpowiedź ze strony firmy Microsoft.

Games with Gold w czerwcu

Pisaliśmy wczoraj o ofercie PlayStation Plus na czerwiec. Długo nie musieliśmy czekać na odpowiedź ze strony firmy Microsoft, która właśnie pochwaliła się tym, co przygotowała na przyszły miesiąc dla abonentów programu Games with Gold.

Sony pokusiło się o zestaw całkiem ciekawy i nie ulega wątpliwości, że z pozytywnym odbiorem spotkać powinny się również tytuły, jakie oferowane będą przez Microsoft. Zdecydowanie więcej powodów do zadowolenia powinni mieć właściciele Xbox 360, ponieważ otrzymają okazję do sięgnięcia po Just Cause 2, a zwłaszcza Thief.

Gorzej jest niestety w przypadku Xbox One. Tutaj cały czas oferowane będą produkcje zdecydowanie mniej znane. W czerwcu padło na turową strategię Massive Chalice oraz Pool Nation FX, które dostępne jest także w tym miesiącu.

Czerwcowe Games With Gold Xbox 360:

 • 1-15 czerwca: Just Cause 2
 • 16-30 czerwca: Thief

Czerwcowe Games With Gold Xbox One:

 • 1-30 czerwca: Massive Chalice, Pool Nation FX

Dodajmy, iż pobrane w ramach programu Games with Gold gry zostaną na stałe przypisane do konta użytkownika, a więc można będzie bawić się przy nich w dowolnym momencie.

Źródło: majornelson

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Sander Cohen
  0
  Gry fajne. Nie sa to drogie pozycje, zwlaszcza Just Cause 2, ale ostatnio chcialem ja kupic jak byla w promocji za £3,74 ale zrezygnowalem ze wzgledu na duzy backlog. Thief wyglada fajnie. Tak, czy siak dzieki Microsoft. Free is free.
  • avatar
   Konto usunięte
   -2
   Czyli Sony znowu lepsze.