Gry

Gears of War 4 w złocie - kooperacja z opcją split-screen

przeczytasz w 1 min.

Czekacie na Gears of War 4? Mamy dobre wieści.

Chyba nikt z graczy nie przepada za informacjami mówiącymi o opóźnieniach premier gier. Czekający na Gears of War 4 mogą spać spokojnie. W tym przypadku nic takiego nam już nie grozi.

MicrosoftThe Coaltion z nieskrywaną radością przekazały, iż Gears of War 4 otrzymało status gold. Oznacza to, iż wszystkie prace nad grą zostały zakończone i jest ona gotowa na premierę. Ta, przypomnijmy, zaplanowana została na 11 października.

Gears of War 4 trafi na Xbox One oraz PC z Windows 10. Ostatnio okazało się, iż właściciele komputerów będą mogli liczyć na lubianą przez wielu funkcję - split-screen. Na podzielonym ekranie pobawimy się w trybie kooperacji, co niektórzy zabawne wykorzystają. Zwłaszcza, że twórcom zajęło to podobno sporo czasu.

„Z punktu widzenia twórców jest to trudny do przygotowania element. [...] Dodatkowa praca, zwłaszcza gdy brać pod uwagę wszystkie dostępne rozdzielczości i możliwe konfiguracje komputerów, może być przyczyną tego, iż większość gier w dzisiejszych czasach nie obsługuje podzielonego ekranu.” - Mike Rayner, dyrektor techniczny gry

Źródło: news.xbox

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  0
  Po Failu z Quantum Break i Tomb Rinder na Windows Store Gears 4 i Horizon 3 to bedzie być albo nie być dla tej platformy.

  Fajnie bedzie w końcu pograć w Gears na dobrym sprzęcie z 60fps+
  • avatar
   rejsman
   0
   Myślę że będzie to coś ciekawego.