Sprzęt do gier

Genesis Krypton 110 i 190 to myszki dla (oszczędnych) graczy

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
13 komentarzy Dyskutuj z nami

Nowe myszki marki Genesis nie kosztują nawet 50 złotych. Producent twierdzi jednak, że sprostają wymaganiom mniej wybrednych graczy.

Krypton 110 i Krypton 190 to myszki dla graczy, którzy nie chcą wydawać na takie urządzenie dużych pieniędzy. To tanie gryzonie, które jednocześnie mają być w stanie sprostać potrzebom (mniej wymagających) miłośników elektronicznej rozrywki.

Będący producentem tych myszek Genesis opisuje je jako „łączące jakość z przystępną ceną”. Mają charakteryzować się „gamingowym designem”, a także ergonomicznym kształtem i obecnością dodatkowych przycisków, które na pewno znajdą zastosowanie podczas zabawy.

Sensor tańszego Kryptona 110 może pracować z czułością od 800 do 2400 DPI. Sama myszka ma podobno niezłej jakości ślizgacze i przełączniki, które bez trudu wytrzymają 5 milionów kliknięć. Oczy cieszyć ma zaś 4-kolorowe podświetlenie.

Genesis Krypton 110
Genesis Krypton 110

Nieco droższy Krypton 190 został natomiast wyposażony w sensor Avago 5050 o maksymalnej czułości 3200 DPI, przełączniki o żywotności sięgającej 10 milionów kliknięć i podświetlenie RGB. Ma 8 programowalnych przycisków i obsługuje profile.

Genesis Krypton 190
Genesis Krypton 190

Nowe myszki da się już spotkać w sklepach. Genesis Krypton 110 kosztuje około 34 zł, a Krypton 190 – około 49 zł.

Źródło: Genesis

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  ShifteD
  1
  w tym budżecie nawet spoko. Nie ma co patrzeć na sensor w myszce która kosztuje tyle co przeciętna myszka do biura..
 • avatar
  ShifteD
  1
  dla mało wymagających graczy duże znaczenie mogą mieć choćby same programowalne przyciski w ilości 8. To sporo jak na gryzonia w tej cenie ;)
 • avatar
  ciomasta
  0
  Fajna ta 190tka, ale sensor 5050 ?? serio ? eh najgorszy z mozliwych sensor .
  A szkoda bo fajnie wyglada bez tych dodatkowych bajerów .
 • avatar
  Console Gaming King
  -16
  Oszczędność to główna domena graczy PC. W końcu muszą oszczędzać na co trzymiesięczny upgrade, rachunki na prąd, gry, których nie mogą odsprzedać i raty za poprzednie trzy pożyczki na PC. Dlatego konsolowi gracze to królowie, oraz ludzie inteligentniejsi - kognitywnie, emocjonalnie i akademicko.