Gry komputerowe

Zgarnij 3 gry za darmo - wśród nich Spec Ops: The Line i Sid Meier’s Pirates!

przeczytasz w 1 min.

Twoje zadanie polega na wzięciu udziału w głosowaniu na najlepsze gry roku w konkursie Golden Joystick Awards.

Nagrody Golden Joystick Awards – nazywane Oskarami branży gier wideo – zostaną w tym roku rozdane już po raz 34. To, do kogo trafią, zależy przede wszystkim od waszych głosów. Podzielić się swoimi typami warto z jeszcze jednego powodu. Dla głosujących przewidziano bowiem coś ekstra.

Każdy, kto ukończył 18. rok życia, weźmie udział w głosowaniu na najlepsze gry roku i zapłaci 1 euro (lub 1 dolara, lub 1 funta), w ciągu najbliższych tygodni otrzyma maila z kodami, dzięki którymi pobierze trzy gry komputerowe – Spec Ops: The Line, Sid Meier’s Pirates! oraz tytuł-niespodziankę.

„Zaraz, zaraz, ale 1 euro to nie jest za darmo”, powiecie? To prawda, ale nie my nie napisaliśmy jeszcze wszystkiego. Otóż okazuje się, że wystarczy zagrać z Spec Ops: The Line, a wpłacone 100 centów powróci na nasze konto. Szczegóły otrzymacie w e-mailu od organizatora.

Czy warto? Jak dają gry za darmo, to zawsze warto. W tym przypadku jednak naprawdę nie ma się nad czym zastanawiać. Spec Ops: The Line to jedna z najbardziej niedocenionych taktycznych strzelanin poprzedniej generacji, a Sid Meier’s Pirates! to klasyka otwartych przygodówek, która potrafi pochłonąć gracza na długie godzinytygodnie miesiące.

Zainteresowanych odsyłamy na stronę głosowania.

Źródło: Green Man Gaming, GamesRadar+

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  adamk1985
  -2
  Golden Joystick Awards - te ich eventy to jedna wielka farsa... wyłudzanie danych i późniejsze spamowanie skrzynek...
  • avatar
   Marucins
   0
   Bardzo nie w porządku pozycje do głosowania.
   A później ludzie dziwią się że wygrywa taki syf Fallout 4.