Audio

Black Friday to doskonały dzień na to, by kupić głośnik Sonos

przeczytasz w 1 min.

Głośniki Sonos pozwalają wnieść domową rozrywkę na wyższy poziom, szczególnie jeśli chodzi o wygodę – to tak zwany inteligentny sprzęt, dostosowany do aktualnych potrzeb. Jeśli przymierzasz się do zakupu takiego urządzenia, to Black Friday będzie ku temu dobrą okazją

Chcesz kupić bezprzewodowy głośnik Sonos? Wiedz w takim razie, że wystartowała już promocja z okazji Black Friday 2019. Od teraz aż do 2 grudnia możesz dzięki temu zdobyć taki sprzęt, płacąc zdecydowanie mniej niż dotychczas – przeceny sięgają aż 450 złotych.

Te głośniki Sonos kupisz w promocji z okazji Black Friday 2019:

  • głośnik Sonos ONE SL za 749 zł (przecena z 869 zł – taniej o 120 zł)
  • głośnik Sonos ONE za 779 zł (przecena z 999 zł – taniej o 220 zł)
  • soundbar Sonos Beam za 1599 zł (przecena z 1899 zł – taniej o 300 zł)
  • subwoofer Sonos Sub za 2949 zł (przecena z 3399 zł – taniej o 450 zł)

Sonos ONE i ONE SL to bardzo podobne do siebie, inteligentne głośniki bezprzewodowe, cechujące się zaskakująco potężnym brzmieniem jak na ich gabaryty. Jeden i drugi jest wyposażony w dwa cyfrowe wzmacniacze impulsowe oraz przetworniki wysoko- i średniotonowe, a do tego zapewnia wygodną obsługę przez aplikację i pełną kompatybilność z serwisami streamingowymi. Model bez dopisku „SL” ma dodatkowo mikrofon, pozwalający na sterowanie głosowe.

Z kolei Sonos Beam to (równie intuicyjny w obsłudze, a do tego jeszcze lepiej wyposażony) soundbar do telewizora, potrafiący sprawić, że oglądanie filmów, meczów i innych programów w salonie jest jeszcze przyjemniejsze. Dopełnieniem całości jest natomiast bezprzewodowy subwoofer o prostej nazwie Sub – ma dwa głośniki skierowane do wewnątrz, dzięki czemu bas jest potężny i pozbawiony zakłóceń. 

Gdzie szukać przecenionych głośników? Promocja trwa w oficjalnym sklepie Sonos oraz w wybranych sklepach partnerskich.

Źródło: Sonos, Sarota, informacja własna

Warto zobaczyć również inne newsy o promocjach na Black Friday:

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!