Aplikacje mobilne

Google Keyboard 5.1 zdecydowanie bardziej kolorowa

przeczytasz w 1 min.

Najnowsza wersja klawiatury Google Keyboard dla systemu Android dodaje zestaw nowych kolorów.

Z Google Keyboard korzysta z pewnością wielu właścicieli smartfonów z systemem Google Android. Jeśli jeszcze nie wiecie, udostępniona została już nowa wersja tej klawiatury.

Google Keyboard 5.1, bo o niej nowa, do tej pory dostępna była wyłącznie dla osób testujących Androida N. Teraz pojawiła się także na starszych wersjach systemu. Z racji tego, iż jest to propozycja oceniana bardzo dobrze nie należy spodziewać się wielu zmian. Właściwie najważniejszą jest wsparcie dla Androida N, chociaż warto nadmienić o czymś jeszcze.

Keyboard 5.1 to zdecydowanie większe możliwości personalizacji. Liczyć można teraz na stosunkowo szerokie opcje związane z motywami. Do dyspozycji oddanych zostało nie tylko wiele kolorów, ale również możliwość ustawienia jako tła klawiatury dowolnego zdjęcia.

Google Keyboard w wersji 5.1Google Keyboard w wersji 5.1 screen

Aktualizacja Google Keyboard rozsyłana jest stopniowo. Jak widać na powyższych screenach, do nas już dotarła. Do Was także?

Źródło: inf. własna, droid-life

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    thoorin
    4
    Ogólnie klawiatura działa w miarę sprawnie. Chyba najsprawniej z kilku przeze mnie przetestowanych. Niestety ma jakieś dziwne braki w słowniku. Wielu pospolitych polskich słów w ogóle nie rozpoznaje. Najgorzej jest z odmianami danego słowa. Ciągle muszę dodawać coś do słownika.