Smartfony

Google Pixel 4 XL z odświeżoną stylistyką - ma nawiązywać do Galaxy S10+

przeczytasz w 1 min.

Z materiałów pojawiających się w sieci wynika, iż producent zrezygnuje z notcha, który w Google Pixel 3 XL ma naprawdę spore rozmiary.

O smartfonach Google Pixel 3 i Google Pixel 3 XL można powiedzieć sporo dobrego, ale mało kto zachwyca się ich stylistyką. Obrywało się zwłaszcza drugiemu z wymienionych i w tym kontekście nikogo nie powinni dziwić najnowsze doniesienia dotyczące Google Pixel 4 XL.

Nowy model, do premiery którego jeszcze sporo czasu, powinien przynieść zauważalnie odświeżoną stylistykę. Z materiałów pojawiających się w sieci wynika, iż producent zrezygnuje z notcha, który w Google Pixel 3 XL ma naprawdę spore rozmiary, i zdecyduje się na rozwiązanie znane Galaxy S10+, czyli osadzenie podwójnego frontowego aparatu we wcięciu ulokowanym w prawym górnym rogu wyświetlacza.

Google Pixel 4 XL

Jednocześnie znacznie zmniejszyć może się dolna ramka, co w ogólnym rozrachunku przełożyłoby się na nowocześniejszy wygląd urządzenia. Czy ładniejszy? To już kwestia gustu, ale wydaje się, że w tym przypadku mówilibyśmy o zmianie na plus.

Nowością w przypadku Google byłby również podwójny aparat główny oraz rezygnacja z czytnika linii papilarnych. Na bazie pojawiających się doniesień redakcja phonearena przygotowanie render Google Pixel 4 XL. Co powiedzielibyście na tak prezentującego się smartfona?

Google Pixel 4 XL

Źródło: slashleaks, phonearena

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  awesome1337
  3
  no i spoko
  dziura w ekranie dużo lepsza niż ten gigantyczny notch
  • avatar
   kokosnh
   2
   ta buźka w wcięciu jest trochę śmieszna :D
   Coś w stylu "Patrze co robisz"
   • avatar
    ahael
    0
    Po jakiego grzyba dalej ten palstikowy pasek z aparatami z tylu robią..to tak tandetnie wygląda. Szkło/ceramika w sumie za ich ceny powinna być plus Alu serii 7k.
    • avatar
     szydas
     0
     Wygląda jak S10 to cena pewnie będzie też jak S10?