Mobile

Co tam Pixel 8. Seria Google Pixel 9 przyłapana na zdjęciach

przeczytasz w 1 min.

Pixel 9 prawdopodobnie trafi na rynek dopiero w październiku, ale najwidoczniej Google nie wkłada zbyt wiele wysiłku w ukrywanie nowych smartfonów przed światem.

Dla Polaków Pixel 8 to świeżynka, bo smartfony z tej linii trafiły do oficjalnej dystrybucji w Polsce raptem kilka dni temu. Tymczasem Google jest już mocno zajęty pracami nad kolejną generacją, która ponownie wyciekła. Tym razem na najlepszych jak dotąd fotkach. 

Google Pixel 9, 9 Pro i 9 Pro XL na zdjęciach 

Nową porcję fotek opublikował serwis Rozetked. Uwieczniono na nich trzy modele, które - według przecieków - mają trafić na rynek jako Pixel 9, Pixel 9 Pro oraz Pixel 9 Pro XL. 

Flagowce Google’a mają mieć ekrany o różnych przekątnych:

  • Pixel 9 - 6,24 cala
  • Pixel 9 Pro - 6,34 cala
  • Pixel 9 Pro XL - 6,73 cala.

Mimo różnych ekranów, wymiary obudowy Pixela 9 i 9 Pro mają być zbliżone lub wręcz identyczne. Wszystko dlatego, że panel droższego modelu ma mieć nieco mniejsze ramki. 

Modele Pixel 9 Pro i Pixel 9 Pro XL zostały nawet sfotografowane u boku konkurencyjnych iPhone’ów 15 Pro i 15 Pro Max…

… oraz Pixela 7 i 8. 

W porównaniu z poprzednimi generacjami "dziewiątka" ma mieć przeprojektowaną wyspę z aparatami i spłaszczoną bryłę. 

Według wcześniejszych plotek, do serii dołączy także składany smartfon, mający się ponoć nazywać Pixel 9 Pro Fold. Pełna prezentacja odbędzie się prawdopodobnie dopiero w październiku, ale niewykluczone, że smartfony zostaną zajawione już 14 maja podczas konferencji Google I/O 2024. 

Źródło: Rozetked

W artykule znajdują się linki afiliacyjne, przekierowujące do zewnętrznych stron zawierających produkty i usługi, o których piszemy. Otrzymujemy wynagrodzenie za umieszczenie linków afiliacyjnych, jednakże współpraca z naszymi Partnerami nie ma wpływu na treści zamieszczane przez nas w serwisie, w tym na opinie dotyczące produktów i usług Partnerów.

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    zekin
    1
    GrapheneOS