Internet

Odświeżone Street View w polskich miastach - zdjęcia z 2017 i 2018 roku

Karol Żebruń | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

Zaktualizowane Street View dla największych polskich miast już jest dostępne.

Google postarało się o mały prezent na gwiazdkę dla miłośników podróżowania z pomocą Street View. Baza zdjęć została uaktualniona o nowe fotografie ulic wykonane w 2017 i 2018 roku. Aktualizacja nie jest kompletna, rzekłbym nawet wyrywkowa, ale faktycznie pojawiło się sporo miejsc, które się zmieniły, a StreetView tego jeszcze nie uwzględniało.

StreetView historia

Nowe zdjęcia znajdziemy w takich miastach jak Kraków, Szczecin, Poznań, Wrocław, Białystok, Toruń, Bydgoszcz, Olsztyn, Katowice, Warszawa i oczywiście w Trójmieście. Po archiwalnych obrazach możemy poruszać się jak zwykle za pomocą narzędzia cofania w czasie - dostępne pod ikoną zegara umieszczoną w lewym górnym narożniku okna Street View.

Źródło: Google

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  nevermind
  Bardzo często używam street view, zwłaszcza przeglądam rejony w które jadę pierwszy raz aby sprawdzić ewentualnie możliwości zaparkowania.
  4
 • avatar
  levusek1992
  Sonda jednoznacznie pokazuje wartośc SV
  3
 • avatar
  Chong-li
  @JanuszJestem wydaje mi się że nawet nie musiała się ruszać zapewne dzwoni na radio-taxi z prośbą żeby taksówkarz zrobił zakupy w monopolowym i przyniósł do domu.
  2
 • avatar
  sebmania
  Na jednej ulicy lata zmieniają się co klikniecie, śmiesznie to wygląda gdy pojawiają się budynki i znikają.


  1
 • avatar
  JanuszJestem
  Póki co jedna osoba z sondy zagłosowała, że Street View jest nieprzydatny. Ciekaw jestem czy w ogóle kiedykolwiek rusza się z domu dalej niż do osiedlowego monopolowego.
 • avatar
  gormar
  Wreszcie ponownie dodali widok z ulicy, który usunęli w okolicach 2015 roku.
  Ale znalazłem jeden smaczek. Na jednym pasie ruchu mam widok z 2014 roku a na drugim z 2017. Może jeszcze to dograją :).