Internet

Grupowe wideo i inne zmiany w Skype

przeczytasz w 1 min.

Skype, który jest jednym z liderów komunikacji internetowej, "wybił się" na rozmowach głosowych. Od tego czasu komunikatorowi przybyło wiele innych, interesujących funkcji.

Wśród nich ogromną popularnością cieszyły się rozmowy wideo, które program umożliwiał z zachowaniem stosunkowo dobrej jakości i komfortu pracy. Użytkownikom brakowało jednak opcji grupowych "wideochatów" (analogiczna opcja była możliwa wyłącznie w przypadku rozmów głosowych).

Po kilku latach programiści Skype'a w końcu podnieśli rękawicę rzuconą przez fanów aplikacji i zgodnie z informacjami pojawiającymi się w zachodniej sieci, firma poszukuje betatesterów, którzy byliby zainteresowani testowaniem nowych możliwości. Usługa będzie obsługiwać do pięciu osób.

Choć darmowa na początku,  w miarę upływu czasu Skype planuje wprowadzić opłaty, a także rozszerzyć paletę usług. Póki co nie wiemy na czym dokładnie miałyby one polegać, jednak firma planuje rozpocząć ich testowanie już niebawem.

Źródło: Yahoo

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  0
  Jak to wprowadzić opłaty? Oni zarabiają na rozmowach telefonicznych... Przecież rozmowy między użytkownikami Skype będą dalej darmowe?
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Ze Skypa zrobi sie drugie GG