• benchmark.pl
 • e-Sport
 • Gwiazdy zagrają w LoL-a, bo chcą wygrać z epidemią. Komputronik pomaga
Ciekawostki

Gwiazdy zagrają w LoL-a, bo chcą wygrać z epidemią. Komputronik pomaga

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

Dziś wszyscy się jednoczymy i walczymy ze wspólnym wrogiem. W naszych szeregach znajdują się również Komputronik, Komputronik Gaming i Fundacja Komputronik – jako partnerzy ogólnokrajowych akcji powołanych do walki z epidemią.

Kto może, ten niech pomaga. Komputronik może, więc i pomaga. Zaangażował się w kilka różnych akcji, dzięki którym – mamy nadzieję – epidemię szybko uda się opanować, a my wszyscy już wkrótce będziemy mogli wrócić do normalności. Przynajmniej w pewnym stopniu.

Komputronik pomaga w zbiórkach środków dla szpitali i medyków

Fundacja Komputronik, Komputronik S.A. i Komputronik Biznes zostały oficjalnymi partnerami akcji Wsparcie dla Szpitala. Jej celem jest zebranie pieniędzy, które zostają przekazywane szpitalom i medykom walczącym z koronarusem – na najpilniejsze z ich potrzeb: środki higieniczne, odzież ochronną czy żywność. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie inicjatywy.

Wsparcie dla Szpitala

Komputronik zaangażował się również w akcję Cała Polska walczy z koronawirusem. Także w tym przypadku cel polega na uzyskaniu środków, które zasilą budżet Fundacji SIEPOMAGA, z którego finansowana będzie pomoc dla szpitali i medyków. Szczegóły na ten temat dostępne są na oficjalnej stronie.

Charytatywny turniej LoL-a ze wsparciem Komputronik i Komputronik Gaming

Już w tę niedzielę (26 kwietnia) odbędzie się ponadto charytatywny turniej gwiazd w League of Legends. Jego partnerami zostali Komputronik i Komputronik Gaming, a udział w nim weźmie sześć drużyn pod dowództwem Żabona, Maty, Mateusza Klicha, Interleo, Parisa Platynova i Olszakumpla. To właśnie na ich kanałach oraz na Twitchu będzie można oglądać zmagania. 

Komputronik Liga Zdrowia

Podczas tego wydarzenia zbierane będą środki dla szpitali i medyków. – „Aby zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa wśród pracowników szpitali, chcemy doposażyć ich w niezbędne narzędzia” – zapowiedzieli organizatorzy. A więcej szczegółów znajdziecie na Facebooku.

Źródło: Komputronik

#Zostańwdomu i czytaj dalej:

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Rudinxon
  5
  Co to za gwiazdy których o się pierwszy raz słyszy?
 • avatar
  Satanski
  2
  Poczekam aż będzie edycja na lodzie
 • avatar
  Mavis
  2
  Co to za pajace te gwiazdy? pierwsze widzę te gębuchy na oczy. Coś czuje że oni chcą się po prostu wypromować a nie rzeczywiście pomóc ...
 • avatar
  KMyL13
  2
  "Gwiazdy zagrają w LoL-a"
  Kto? xD
 • avatar
  wanakamura
  1
  LOL :-D ja się nie znam może w jakimś hermetycznym świeci to są znani ludzie. Ale Gwiazdą nazywa się po pierwsze aktorów po drugie o światowej sławie. tak więc L
 • avatar
  Hrakiri
  0
  Nie zrozumcie mnie źle ale od zakupienia środków dla szpitali jest PAŃSTWO a nie fundacje w końcu każdy z nas płaci nie małe pieniądze na ubezpieczenie zdrowotne i inne składki które powinny takie rzeczy pokrywać PAŃSTWO a jak twierdzą że nie mają kasy to pytanie gdzie te pieniądze są ?
  Dla mnie osobiście takie akcje wpływają negatywnie w ten sposób że uczymy polityków że mogą wydawać kase z takich składek na co chcą bo po co mają tyle kasy trzymać jak ludzie i tak będą się składać