Gry

Hearthstone przekroczyło barierę 70 mln graczy

przeczytasz w 1 min.

Hearthstone nie narzeka na brak zainteresowania. Blizzard przygotował dla graczy drobny prezent.

Blizzard ma na swoim koncie wiele sukcesów. Zaliczać trzeba do nich także Hearthstone. Bawicie się przy tym tytule? Jeśli tak, jesteście w naprawdę dużym gronie.

Producent pochwalił się właśnie, iż Hearthstone przekroczyło barierę 70 mln zarejestrowanych graczy. Spory udział miało w tym rozszerzenie Podróż do wnętrza Un'Goro. To po jego udostępnieniu Hearthstone zanotowało największą liczbę jednocześnie bawiących się graczy.

„Choć w karczmie zawsze znajdzie się miejsce dla jeszcze kilku nowych, do tej pory przewinęło się przez nią ponad 70 milionów graczy! Co więcej, po premierze Podróży do wnętrza Un'Goro, w karczmie jednocześnie pojawiło się jednego dnia więcej graczy z całego świata niż kiedykolwiek wcześniej!”

W podziękowaniu za wyśrubowanie tak imponującej liczby twórcy przygotowali mały prezent. Każdy logujący się do gry przed końcem maja otrzyma 3 darmowe pakiety Podróży do wnętrza Un’Goro.

Źródło: eu.battle

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  TomPo75
  3
  P2W - dziękuję ale nie ;p
  Tzn po przekroczeniu pewnego poziomu nic nie osiagniesz.
  Grasz deckiem podstawowym i dostajesz na twarz legendami, ktore robia ci z tylka jesien sredniowiecza. Odinstalowalem.
  • avatar
   KMyL13
   0
   A np. twórcy innej karcianki zwanej "Shadowverse" w ramach świętowania dobicia do 9 milionów kont dziś podarowali mi 9 pakietów z najnowszego dodatku (Tempest of the Gods). A jeszcze wczoraj podarowali mi 3 paczki z tego dodatku, bo chyba aktualizowali politykę prywatności, czy coś tam.

   Raczej wątpię, że wyrównają wynik Blizzarda (a byłoby to COŚ), ale aż boję się pomyśleć jak by oni celebrowali 70 milionów kont :S