Gry

Hitman - zapoluj na trzeci Nieuchwytny Cel

przeczytasz w 1 min.

We włoskiej Sapienzy wylądował Książę, trzeci niechwytny cel Agenta 47. Poradzi(cie) sobie z nim?

Rozpoczyna się polowanie na trzeci Nieuchwytny Cel. Gracze nowego Hitmana mogą już przemierzać ulice włoskiej Sapienzy w poszukiwaniu „Księcia”. Firma Square Enix opublikowała filmik, który może pomóc w jego lokalizacji i likwidacji.

Warto dobrze przyjrzeć się filmikowi, ponieważ, jak zwykle, nie ma dla graczy litości. Agent 47 ma tylko jedną szansę – jeżeli zginie lub ucieknie z terenu, drugiej szansy nie będzie. Nie ma też co liczyć na podpowiedzi w grze.

Wyjątkowo tym razem Nieuchwytny Cel jest dostępny w grze Hitman przez 72 godziny. (start: 8 czerwca, 15.00 CEST / koniec: 11 czerwca 15.00 CEST). Jak rozpoznać „Księcia”? Sprawdźcie poniższy materiał wideo:

Każdy zlikwidowany Nieuchwytny Cel to nie tylko satysfakcja, ale też przybliżenie gracza do nagród. Za pięć sukcesów otrzymacie strój Agenta 47 z Hitman: Absolution, a za 10 – strój z Hitman: Blood Money. 

Gra Hitman dostępna jest na PC, PS4Xbox One.

Źródło: Square Enix, Cenega 

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  6
  Ta gra to najwieksza parodia jaka wyszła a jeszcze wieksza parodia to ludzie ktorzy sie godzą na cos takiego kupujac kolejne odcinki "mody na sukces"
  • avatar
   Konto usunięte
   5
   Już lecę kupić kolejny kawałek gry.. jasne
   • avatar
    BariGT
    0
    Łatwizna :D