Gry komputerowe

O niezwykłej muzyce w nowym Homeworldzie

przeczytasz w 1 min.

Ścieżka dźwiękowa będzie dołączana do każdego wydania Deserts of Kharak w Edycji Morza Wydm. Jest niezwykła.

Tylko dwa tygodnie dzielą nas od premiery Homeworld: Deserts of Kharak w Edycji Morza Wydm. Oprócz samej gry w zestawie znajdziemy drukowany, 100-stronicowy artbook, 60-stronicowy poradnik, naklejki, trzy pakiety DLC, interaktywne kompendium wiedzy o serii oraz ścieżkę dźwiękową. To właśnie tej ostatniej poświęcony został najnowszy zwiastun.

Muzyka w Homeworld: Deserts of Kharak jest niezwykła. Twórcy bardzo przyłożyli się do tego aspektu. Ekipa Gearbox Software zaprosiła do współpracy autora ścieżki z dwóch oryginalnych części – Paula Ruskay'a. Łącznie przygotowano 117 utworów, które zostały nagrane w Pradze i Delhi. Cechuje je oryginalność i odważna mieszanka stylów. O tym, jak wyglądały prace nad nią, dowiecie się z poniższego materiału:

Pierwotnie gra Homeworld: Deserts of Kharak zadebiutowała na rynku w styczniu i spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem. Taktyczny, ale pozostawiający sporo swobody mechanizm rozgrywki, ładna oprawa wizualna i wciągająca historia złożyły się na naprawdę dobrą strategię. Bogatsza „Edycja Morza Wydm” zadebiutuje na rynku 20 czerwca i będzie dostępna na PC w polskiej kinowej wersji językowej. Cena – 119,90 zł.

Źródło: Techland

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Zbrojny
  0
  Aż konto założyłem. A zaznaczam ze nawet dwuwyrazowe komentarze wyroczni prime27 ani pie%$*#)#ie kratosa44 z larą mnie nie do tego nie zmusiło.

  "Pierwotnie gra Homeworld: Deserts of Kharak zadebiutowała na rynku w styczniu i spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem"

  oprócz tego warto zaznaczyć ze deweloperzy wydali grę w ktorej multi nie dało sie zagrać. ukonczonych gier w multi moge policzyć na palcach jednej ręki drwala. albo crushowało klienta albo zawieszało gre, lub disc-owało losowych graczy. Co ciekawe w singlu nic takiego sie nie działo. w 2 tygodnie po premierze dewsi dalej nic nie robili uważając że wszystko jest ok. Rezultat? wczoraj z kumplem postanowilismy odswierzyc ten tytuł. Gra jest załatana gra sie miodnie, lecz cóż z tego skoro na globalu wraz z kumplem było nas....

  3...

  gracze zakopali ten tytuł i wątpie że dodatek coś zmieni tymbardziej ze dewsi ostatnio próbowali wycisnąć z suchej gąbki ostatnie eurosy w postaci DLC (nowe carriery-plus jeden nowy model jakiegos pojazdu, i to tyle. Nie, nie żartuje.) gracze też pamiętają ile sobie sobie życzono za niegrywalne multi w dniu premiery.