Gry

Sprawdź, czy pójdzie ci Hood: Outlaws & Legends

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

Wygląda na to, że optymalizacja będzie jedną z mocnych stron gry Hood: Outlaws & Legends. Wymagania sprzętowe nie należą do najwyższych, dzięki czemu wielu z nas z powodzeniem zagra nawet na wyższych ustawieniach graficznych.

Hood: Outlaws & Legends już za rogiem

Niedawno mogliśmy się przekonać o tym, że warto czekać na Hood: Outlaws & Legends – prezentacja rozgrywki zdecydowanie zachęca (przynajmniej tych, którzy preferują zabawę z innymi graczami). Jeszcze wcześniej otrzymaliśmy potwierdzenie, że opóźnień premiery nie będzie – gra od kilku tygodni jest już ukończona i 10 maja śmiało będzie można ruszać do sklepów po swój egzemplarz. Ci zaś, którzy kupią go przed tym terminem, rozgrywkę będą mogli rozpocząć 3 dni wcześniej. 

W przypadku konsol PlayStation 5, Xbox Series X, Xbox Series S czy PlayStation 4 wystarczy mieć… konsolę. W przypadku pecetów jednak trzeba oczywiście spełnić wymagania sprzętowe. Na szczęście okazuje się, że nie będzie to wcale takie trudne. Zresztą… 

Sprawdź wymagania Hood: Outlaws & Legends

Konfiguracja minimalna (1080p/40fps, niskie ustawienia graficzne): 

Konfiguracja zalecana (1080p/60fps, ustawienia „ultra”):

I jak? Pograsz czy konieczna będzie jakaś modernizacja sprzętu przed premierą Hood: Outlaws & Legends?

Źródło: Sumo Digital, Dark Side of Gaming

Czytaj dalej o grach: 

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  trebor_tr
  3
  chętnie zagram, tylko czy moja integra z i9 10850 da radę, droga redakcjo odkupię od was zbędny egzemplarz karty graficznej :0
 • avatar
  Sander Cohen
  -2
  Pojdzie i pofrunie. Tylko po co, skoro to tylko multi?
 • avatar
  specialboy
  0
  Na prawdę ciekawie to wygląda, a na pośrednich sklepach z kluczami można na prawdę ją kupić taniej już w edycji Year1, niż obecnie drogą pól-roczną Valhallę, gdzie w Valhalli coopa nie ma.