Akcesoria do laptopów

Bezpieczeństwo i wygoda. Plecak HP Omen TCT 15 Backpack

przeczytasz w 2 min.

HP Omen TCT 15 Backpack to plecak, który może ci się spodobać. Z jednej strony to bezpieczeństwo dla twojego laptopa (i wszystkich twoich akcesoriów), z drugiej – wygoda dla ciebie.

Dlaczego plecak, a nie torba?

Dziś często przemieszczamy się ze swoim komputerem i ważne jest to, by: 

  • po pierwsze: laptop był odpowiednio zabezpieczony, 
  • po drugie: nie trzeba było się rozstawać z innymi akcesoriami i wreszcie… 
  • po trzecie: by zapewnić sobie jak najwyższy poziom komfortu.

Przez lata najczęściej korzystaliśmy z toreb noszonych w jednej ręce (raz, że była zajęta, dwa – nasze ciało było nierówno obciążone). Dlatego właśnie zdecydowanie lepszym pomysłem jest plecak na laptopa, eliminujący obydwie te wady.  

HP Omen TCT 15 Backpack to plecak na laptopa, w którym wszystko zmieścisz

Najlepiej, gdy plecak jest tak pojemny jak HP Omen TCT 15 Backpack: w środku zmieścisz nie tylko laptopa o przekątnej 15,6 cala, ale też peryferia (jak myszka czy słuchawki) oraz akcesoria (typu power bank, portfel czy klucze).

HP Omen TCT 15 Backpack plecak

Te akcesoria, do których musisz mieć dostęp w każdej chwili, możesz włożyć do dodatkowej kieszeni z przodu, a z boku znajduje się również przestrzeń na butelkę z napojem. Wypada jeszcze wspomnieć o dwóch innych ciekawostkach: pierwszą z nich jest kieszeń RFID na karty płatnicze (chroniąca przed próbą kradzieży pieniędzy), drugą – wycięcie na przewody, umożliwiające wyprowadzenie słuchawek, gdy telefon czy odtwarzacz pozostaje w środku plecaka. 

Bezpieczeństwo dla laptopa, wygoda dla ciebie

Plecak jest wykonany z solidnej i wytrzymałej tkaniny, która jest w dodatku wodoszczelna. Chroni więc twój dobytek zarówno przed zarysowaniami, jak i ewentualnym zachlapaniem. Producent postarał się również o takie rozmieszczenie kieszeni, by w miarę możliwości zapewniać równomierne rozłożenie ciężaru oraz o szelki z regulacją długości, dzięki którym możesz dostosować TCT 15 do siebie. Nie bez znaczenia jest również nowoczesna stylistyka – w pewnym sensie to również wpływa na twój komfort. 

HP Omen TCT 15 Backpack wygląd

HP Omen TCT 15 Backpack jest już dostępny w sprzedaży i kosztuje około 250 złotych.

Źródło: HP, informacja własna

Czytaj dalej o plecakach: 

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!