Smartfony

HTC One M9 wylądował w naszym Rankingu smartfonów

przeczytasz w 1 min.

W jednym miejscu sprawdzicie nie tylko specyfikację smartfona, ale także ważny dla wielu osób czas pracy na baterii czy wyniki wydajności.

HTC One M9 smartfon

Nasz Ranking smartfonów powiększył się właśnie o kolejny model. Tym razem mowa o bardzo istotnej aktualizacji, ponieważ związanej z jednym z tegorocznych flagowców - HTC One M9.

Przypominamy, że w jednym miejscu sprawdzicie teraz błyskawicznie nie tylko specyfikację smartfona, ale także ważny dla wielu osób czas pracy na baterii czy wyniki wydajności w najpopularniejszych programach testujących. W tej ostatniej kwestii smartfon wypada naprawdę dobrze, ale po szczegóły udajcie się już na jego profil w Rankingu.

Pamiętajcie też, że możecie porównać smartfona z dowolnym konkurentem i tym samym komfortowo przeglądać różnice między nimi. Wystarczy wykorzystać w tym celu porównywarkę dostępną w Rankingu.

Zachęcamy też do zapoznania się z naszą recenzją HTC One M9.

Źródło: inf. własna

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  M4St3R
  -1
  Jakoś mnie nie dziwi, że nikt nie chce komentować....
  • avatar
   orlean
   -1
   Rozumiem że te trzy płomienie to ze względu na granie się telefonu :?
   • avatar
    Robertson2604
    -1
    osobiście posiadam htc one m8 i nie mam zamiaru się przesiadać na inny, ten telefon okazał się rozwiązaniem wszystkich moich dotychczasowych problemów ( mowa tu o telefonach od firmy sony) , i moim zdaniem fajnie by było, gdyby m9 lub m9+ był wyposażony w ultrapiksele