Smartfony

Rynkowa premiera smartfona HTC One w kwietniu

przeczytasz w 1 min.

HTC ma jednak problemy z produkcją smartfona One. Na rynku pojawi się on później niż planowano.

HTC One smartfon premiera kwiecień

Niestety wygląda na to, że pogłoski o problemach HTC okazały się prawdziwe. To z kolei oznacza niezbyt dobre wieści dla osób czekających na premierę smartfona HTC One.

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że producent ma pewne problemy z produkcją nowego modelu. Nieoficjalne źródła mówiły o tym, że z planowanej liczby smartfonów uda się w najbliższym czasie wyprodukować jedynie 20%. Tak radykalne zmniejszenie liczby egzemplarzy gotowych do wprowadzenia na rynek wiązać miało się oczywiście z opóźnieniami.

I do tych niestety dojdzie. HTC One miał pojawić się na rynku już za kilka dni, ale wiadomo, że tak się nie stanie. Rynkowy debiut smartfona przełożony został na kwiecień i to bez podania dokładniejszego terminu. Możliwe zatem, że mówimy tutaj o końcówce tego miesiąca. Wyjątkiem jest jednak niemiecka sieć O2, gdzie HTC One oferowany będzie zgodnie z wcześniejszymi założeniami.

W nieco lepszej sytuacji są również osoby, które zamówiły smartfona w przedsprzedaży. Być może zamówienia takie uda się zrealizować jeszcze w marcu.

Źródło: engadget, gadgets.ndtv

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  michael85
  1
  Z takim aparatem to z pewnością mnie nie zainteresuje.
  • avatar
   Konto usunięte
   -1
   HTC ma problemas już od modelu One S - wtedy problemem był procesor dlatego zrobili wałka klientom wrzucając do środka starszy model... nie informując o ty, ;/ oczywiście wieści się szybko rozeszły, potem problemy z modelem One X + , tak w ogóle czy znacie kogoś kto ma one x plusa? Bo ja nie... Teraz problemy z jakąś słabą kamerą...
   Nic dziwnego, że Sony zajęło ich miejsce w sprzedaży.
   A jeśli będą kontynuować produkcje zabawek utrzymując poziom Zki, to tylko na tym zyskają :P
   Sprzedaż tego modeku widać nie taka zła, dla przykładu we Francji cały akład rozszedł się w ciągu 1 dnia - w dniu premiery :)
   • avatar
    Konto usunięte
    -1
    Niedługo premiera Galaxy S4 i dupa zbita...
    • avatar
     kosq83
     0
     Ciekawe co im tak nie idzie i czy nie będzie później z tym problemów przy użytkowaniu.