Zdjęcie smartfona HTC Tiara z Windows Phone 8

przeczytasz w 1 min.

HTC Tiara powinien być modelem mieszczącym się gdzieś pomiędzy HTC 8X i HTC 8S i oferować m.in. 4.3” ekran Super LCD2.

HTC Tiara smartfon zdjecie

Jeśli chodzi o smartfony z systemem Windows Phone 8, to zdecydowanie najwięcej produkuje ich fińska Nokia. Inni producenci spoglądają w stronę tej platformy dość nieśmiało, ale kilku z nich ma już za sobą przygodę z mobilnymi okienkami i nie zamierza jej jeszcze kończyć. Do tego grona należy m.in. HTC, które wkrótce zapowiedzieć powinno oficjalnie model Tiara.

Pierwsze informacje na jego temat pojawiły się już dość dawno temu i od tego czasu słuch o smartfonie zaginął. Wygląda jednak na to, że oficjalna zapowiedź urządzenia zbliża się coraz większymi krokami, bo do sieci trafiło jego zdjęcie. Rzecz jasna nikt nie może zagwarantować czy rzeczywiście przedstawia ono akurat ten model, ale przypadki chybionych przecieków w branży mobilnej policzyć można na palcach jednej ręki.

Również specyfikacja smartfona nie stanowi dużej zagadki. HTC Tiara powinien być modelem mieszczącym się gdzieś pomiędzy HTC 8XHTC 8S i oferować m.in. 4.3” ekran Super LCD2, dwurdzeniowy procesor z zegarem 1,2 GHz, 1 GB pamięci RAM, dwie kamery (8 i 1,6 Mpix), akumulator 1800 mAh i wspomniany już system Windows Phone 8.

Spekuluje się, że smartfon ten zostanie zaprezentowany jeszcze w tym miesiącu. Jeśli tak się stanie, to z pewnością przedstawimy jego dokładną specyfikację i cenę.

Źródło: phonearena, gsmarena

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    1
    Tylko to wycięcie głośnika, jak w ONE SV - stylistycznie nie pasuje do niczego...