Smartfony

Oto jak wygląda Huawei P30 Pro gdy widać mu części - zaglądamy do środka

przeczytasz w 1 min.

Pewnie interesuje was jak wygląda najnowszy flagowiec Huawei, a szczególnie jak umieszczony jest obiektyw peryskopowy w obudowie. Dzięki dociekliwości youtubera JerryRIgEverything możemy tego się dowiedzieć.

Już nie tylko wizualizacje i animacje w reklamach, ale faktyczny wygląd Huawei P30 Pro czeka nas w cytowanym poniżej materiale wideo, który pokazuje wnętrze tego smartfonu. Interesującym nie tylko dla fotografujących mobilnie.

Na filmie możemy zobaczyć jak umieszczono teleobiektyw (znajduje się on równolegle do dolnej i górnej krawędzi smartfona), a także jak ciasno jest w obudowie nowoczesnego smartfona, w której większość miejsca nie od dziś zabiera akumulator, a mimo niewielkiej grubości elementy sa instalowane warstwowo. Widoczny jest też element odpowiadający za obsługę ładowania się (i ładowania) bezprzewodowego.

Źródło: Youtube/JerryRIgEverything

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  człowiek-taboret
  3
  Dzięki, że linkujecie cudze filmiki na youtube... nigdy bym na nie nie wpadł...

  Zero pracy własnej... macie filmik... czyjś... po angielsku. Macie płacone od ilości czy jak? To samo o Galaxy Fold - filmik zagranicznego youtubera. Ja rozumiem, że bieda piszczy i nie dostaliście swojego do testów, ale to może lepiej przemilczeć jak nie macie nic wartościowego do dodania. Setka newsów o tym samym podającymi to samo źródło serio nic nie wnosi.
  • avatar
   stalkerpl
   0
   ja włączyć filmik, ja nie rozumieć co mówić na filmik, ja blokować takie informacje z d u p y
   • avatar
    Tomasz Słowik
    -1
    A gdzie jest heat pipe? No tak, tego nie widać w specyfikacji, to po co dorzucać. Recenzenci też nie zauważą, bo musieliby pograć w coś wymagającego 30 minut bez przerwy, żeby zauważyć.
    • avatar
     krzemien95
     0
     Autorze "artykułu" dlaczego wprowadzasz czytelnika w błąd? Zaglądamy? Jakie zaglądamy? Otworzyliście ten smartfon czy posłużyliście się cudzym filmem? Wstyd...