Smartfony

Huawei szykuje na IFA 2016 bardzo ciekawą premierę

przeczytasz w 1 min.

Na IFA 2016 zobaczyć powinniśmy Huawei Mate 9. Oczekiwania co do tego modelu są naprawdę spore.

Wprawdzie Huawei wprowadziło już do sprzedaży Huawei P9, ale nie będzie to jedyny mocny akcent chińskiego producenta na ten rok.

Już teraz potwierdzane są informacje, iż Huawei pojawi się na targach IFA 2016 z bardzo ważną nowością. Premiera planowana jest na 1 września, w kilku kolejnych dniach zwiedzający imprezę będą mogli natomiast przyglądać się urządzeniu z bliska.

Naturalnie wielu nasuwa się pytanie, co producent zaprezentuje? Tego oficjalnie nie ujawniono, ale wszystko wskazuje na to, iż zobaczymy kolejnego przedstawiciela serii Mate. Coraz śmielej mówi się, iż Huawei chce rywalizować za jej pośrednictwem z Galaxy Note, a zatem wskazane jest, aby Mate 9 pojawił się w okresie przynajmniej zbliżonym do Galaxy Note 7.

Kolejne tygodnie przynieść powinny pierwsze bliższe informacje o specyfikacji Mate 9. Liczymy na wiele, w pamięci mamy przecież bardzo dobre wspomnienia z Mate 8.

Źródło: engadget, gsmarena

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Vento87
    1
    słuchawka to wiadomo - OS tworzą na czarną godzinę (godzinę gdy google czy matka Alphabet wypnie się na innych) i być może chcą go pokazać :)