Audio

Indiana Line SQ 250 – ścienny głośnik instalacyjny

przeczytasz w 1 min.

Indiana Line SQ 250 to głośnik instalacyjny o całkiem dobrych parametrach.

Indiana Line SQ 250

O produktach Indiana Line nie słyszymy szczególnie często. Jeśli jednak ktoś miał z nimi do czynienia, towarzyszą mu raczej miłe wspomnienia. W sprzedaży znaleźć można już najnowszy produkt z logo przywoływanej marki, a mianowicie Indiana Line SQ 250.

Podobnie jak inne rozwiązania z linii Indiana Line, głośnik SQ 250 to produkt instalacyjny. Dedykowany jest głównie do instalacji stereo, kina domowego czy dystrybucji sygnału w instalacjach na wiele pomieszczeń i oczywiście zgodny z innymi głośnikami instalacyjnymi Indiana Line.

Producent zastosował tu otwartą obudowę i podział zwrotnicy 3800 Hz. Zdecydowano się przy tym na przetwornik średnioniskotonowy 13 cm i wysokotonowy 2.54 cm. Indiana Line SQ 250 jest w stanie zapewnić dźwięk o paśmie przenoszenia 70 - 22000 Hz.

Najważniejsze cechy Indiana Line SQ 250:

 • pasmo przenoszenia: 70 - 22000 Hz
 • impedancja: 4-8 Ohm
 • przetwornik średnioniskotonowy 13 cm z serii Tesi
 • przetwornik wysokotonowy 2.54 cm z serii Nota
 • wymiary: 179 x 179 x 70 mm
 • waga: 1,3 kg

Głośnik Indiana Line SQ 250 (para) oferowany jest w cenie 649 złotych.

Źródło: rafko

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  -4
  za te pieniądze da się znaleźć wiele lepszych kolumienek dwu i nawet trójdrożnych a tek głośnik to jakieś dziadostwo ja bym wolał kupić jakiegoś tonsila albo stx jest tani a nie aż taki zły
  można też samemu zrobić to nie takie trudne a jak ktoś nie umie zrobić zwrotnicy to można kupi gotowca albo filtr aktywny