Chłodzenie

Inno3D Accelero Hybrid S - zobacz hybrydowe chłodzenie w akcji

przeczytasz w 1 min.

Do premiery kart graficznych z hybrydowym chłodzeniem Accelero Hybrid S coraz bliżej, a producent jeszcze bardziej podgrzewa atmosferę.

Inno3D Accelero Hybrid S chłodzenie karty graficznej

Miesiąc temu zapowiadaliśmy karty graficzne Inno3D GeForce GTX 970 i GTX 980 z nowym chłodzeniem Accelero Hybrid S. Wprawdzie na premierę samych kart nadal czekamy, ale producent ujawnił kolejne szczegóły odnośnie samego chłodzenia.

Już na samym wstępnie trzeba przyznać, że Accelero Hybrid S wygląda dużo efektowniej od poprzedniego modelu Accelero Hybrid – fakt, jest to nasze subiektywne zdanie, ale zapewne dużo czytelników z nim się zgodzi. Na uwagę zasługuje też efektowne podświetlenie logo serii iChill, mieniące się różnymi kolorami – prezentację tej funkcji możecie zobaczyć na filmiku poniżej.

Jak z wydajnością chłodzenia? Tego jeszcze nie wiadomo, ale możemy spodziewać się bardzo dobrych osiągów – w końcu mamy do czynienia z konstrukcją hybrydową (połączeniem chłodzenia powietrznego i wodnego), a sam producent chwali się 2-krotnie lepszymi osiągami od referencyjnego chłodzenia Nvidii.

 
Post użytkownika Inno3D.

 

Na sam koniec warto jeszcze wspomnieć o konkursie na profilu firmy Inno3D na portalu Facebook – pytanie brzmi, jaki wynik uzyska model iChill GeForce GTX 980 Accelero Hybrid S w benchmarku 3DMark 11 w trybie Extreme. Do wygrania jest wspomniany akcelerator, a swoje odpowiedzi należy publikować pod wpisem konkursowym na portalu Facebook (wygrywa pierwsza odpowiedź najbliższa faktycznego wyniku karty).

Źródło: profil Inno3D na portalu Facebook

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Pejo_
  2
  Wygląda ciekawie, ale ja tu bym ju umieścił chłodnicę 240 zamiast 120, przez co wentylatory mogą pracować wolniej a do tego większy potencjał na podkręcanie.
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   No i to rozumiem!
   W końcu jakieś ładne chłodzenie.
   Nie to co poprzednie wersje - biały wiatraczek z czarną obudową i kartą z zielonym czy tam niebieskim PCB.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Tytuł newsa jest błędny i nie ma nic wspólnego z chłodzeniem czegokolwiek. Powinien brzmieć Inno3D Accelero Hybrid S - zobacz jak świeci bo do akcji(czyt chłodzenia grafiki) to jeszcze dalekooooo...Panie Maziarz pała z minusem.
    • avatar
     Konto usunięte
     -9
     Chyba marka Inno postawiła na tworzenie najbrzydszych chłodzeń.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Karta może i wygląda futurystycznie, ale pewnie cewki piszczą jak w większości 970