Instagram rozwiązuje problem z Windows Phone

przeczytasz w 1 min.

Instagram postanowił zadziałać, w wyniku czego nie ma już problemów z udostępnianiem zdjęć za pośrednictwem nieoficjalnych aplikacji.

Instance WP8

Wczoraj pisaliśmy o problemach, jakie użytkownicy smartfonów z systemem Windows Phone mają ze wrzucaniem zdjęć na platformę Instagram. Właściciele go rozwiązali i wytłumaczyli skąd w ogóle się wziął.

Użytkownicy urządzeń z systemem mobilnym Windows Phone nie otrzymali jak dotąd oficjalnej aplikacji Instagram i są zmuszeni do korzystania z nieoficjalnych zamienników, jak na przykład Instance. Począwszy od wczoraj, natrafili oni na pewien problem – wrzucane zdjęcia były filtrowane w taki sposób, że te udostępnione za pośrednictwem aplikacji firm trzecich były automatycznie kasowane. Krótko mówiąc – użytkownikom systemu Microsoftu odebrano możliwość publikowania materiałów na Instagramie.

Instagram postanowił zadziałać, w wyniku czego nie ma już problemów z udostępnianiem zdjęć za pośrednictwem nieoficjalnych aplikacji. Twórcy wyjaśniają, że powodem całego zamieszania była zmiana API (interfejsu programowania aplikacji) – udało się jednak z czasem dostosować go także do platformy Windows Phone.

Warto dodać, że zdjęcia, które zostały skasowane, ponownie pojawiły się na platformie Instagram.

Źródło: WindowsPhoneDaily

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  brakuje paru wyrazów w ostatnim zdaniu.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   > Warto dodać, że zdjęcia, które zostały skasowane, ponownie pojawiły się na platformie Instagram.

   I jak tu wierzyć ze coś naprawdę skasowane?

   Co raz pojawiło się w Internecie, zostaje tam już na stałe.