Gry komputerowe

Świetna strzelanka online za darmo - pospiesz się, a nie zapłacisz ani grosza za Insurgency

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

Dziewięciu na dziesięciu graczy na Steamie ocenia grę Insurgency pozytywnie. Teraz nie musicie wydawać ani grosza, by przekonać się, dlaczego tak jest – ta wieloosobowa strzelanka jest przez chwilę dostępna za darmo.

Zadebiutowała w 2014 roku i od tego czasu zbiera „bardzo pozytywne” recenzje na Steamie. Insurgency to wieloosobowa strzelanka taktyczna ekipy New World Interactive, która może być teraz wasza za okrągłe zero złotych.

Insurgency – strzelanka online za darmo

Akcja trwa do środy, 15 sierpnia, do godziny 19.00. Wszystko, co trzeba zrobić, to zainstalować i uruchomić grę Insurgency, korzystając ze Steama. Wystarczy wykonać te dwa kroki (lub trzy, jeśli musicie się jeszcze zalogować), by zachować swój egzemplarz na zawsze. 

Dlaczego ekipa New World Interactive rozdaje swoje dzieło? Ano dlatego, że chce o nim i o sobie przypomnieć. Już za miesiąc bowiem światło dzienne ujrzy jej najnowsza gra, będąca zresztą kontynuacją oferowanej teraz za darmo produkcji – Insurgency: Sandstorm. Ma ona być pod każdym względem większa, a jeśli będziecie mieli „jedynkę” w swoich bibliotekach, to automatycznie otrzymacie 10-procentowy rabat na „dwójkę”.

Insurgency screen

Co to jest Insurgency?

Insurgency to pierwszoosobowa strzelanina dla wielu graczy, w której taktyka jest równie (a może nawet bardziej) istotna, co celne strzały. Cechują ją: wysoka intensywność walk, duża liczba typów broni, map i trybów zabawy oraz uproszczony interfejs, pozwalający w stu procentach skoncentrować się na bitwie.

Kluczem do sukcesu jest tutaj współpraca między graczami (mającymi określone zadania do wykonania) i odpowiednie wykorzystanie dostępnych środków. Jeśli chcecie zobaczyć jak to wygląda, to poniżej macie krótki pokaz:

Źródło: New World Interactive, IGN

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kombajn
  Jest w tym jakikolwiek tryb fabularny czy tylko durny team deathmatch ?
  1
 • avatar
  Balrogos
  Insurgency to taka gra ktora pokazala jak powinien wygladać CS:GO
  1
 • avatar
  daker836
  warto to w ogóle ściągać?
  1
 • avatar
  kitamo
  call of duty 1
 • avatar
  SirMichael
  całkiem logiczne posunięcie przed wypuszczeniem nowej wersji.
 • avatar
  JanKovalski
  Nie jest batlle royal nie gram!