Klawiatury

iTablet: Klawiatura do smartfonów i tabletów

przeczytasz w 1 min.

Tablety, smartfony i odtwarzacze multimediów na dobre zadomowiły się w naszych torbach i kieszeniach. Największą wadą tego typu urządzeń jest klawiatura ekranowa. Lekarstwem może okazać się iTablet Thumb Keyboard.

Warto przeczytać:
Magiczny akumulator dla klawiatury Apple

Pewnie pomyślicie, że to kolejna zwykła klawiatura korzystająca z Bluetooth. W sumie jest to prawda, jednak ma ona unikalny kształt, który pozwala wygodnie ją obsługiwać, nawet gdy nie mamy pod ręką biurka czy stolika. Całość ma po prostu kształt przypominający pada od Xboxa360, przez co bardzo wygodnie się ją trzyma. Rozwiązanie jest bardzo proste i ciekawe, mamy nadzieję, że już niebawem urządzenie znajdzie się także na polskim rynku.

iTablet Thumb Keyboard może zastąpić także myszkę, dzięki zamontowanemu na spodniej stronie trackpadowi. Niestety nie wiemy, jak ta funkcjonalność wygląda w praktyce. Cóż, może działa to lepiej niż wygląda na pierwszy rzut oka.

Jeżeli jednak nie chcecie czekać na pojawienie się tej klawiatury w nadwiślańskich sklepach, musicie zamówić ją w Wielkiej Brytanii i zapłacić 79,99 funtów + koszt przesyłki. Urządzenie pracuje z każdym urządzeniem (smartfony, tablety, konsole do gier) korzystającym z technologii Bluetooth.

Źródło: iTablet

 

Polecamy artykuły: 
 
Tablet czy netbook - co jest lepsze?AMD Phenom II X4 980 Black Edition - cztery rdzenie w dobrej cenieEFI vs BIOS - najważniejsze różnice

 

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Szymon331
  0
  Hm, ciekawe.
  Jak zdechnie mój obecny telefon to nie wracam do dotykowców. Oby klasyczne telefony z przyciskami nadal były sprzedawane.
  • avatar
   Vyzygota
   0
   Nie tylko Wisłą płynie ten kraj.
   • avatar
    19arek93
    0
    "Urządzenie pracuje z każdym urządzeniem korzystającym z technologii Bluetooth."

    Ciężko mi w to uwierzyć. Podepnę to pod Simensa S65?
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     80 funtow za takie cos? chyba sobie jaja robia