Gadżety

JBL Flip 5, czyli świetny głośnik z kolejnymi poprawkami

przeczytasz w 1 min.

JBL Flip 5 to już piąta generacja głośnika Bluetooth, który od recenzentów i użytkowników zbiera głównie pozytywne oceny. W wersji zaprezentowanej podczas targów CES 2019 wprowadzono niewielkie, ale istotne zmiany.

Targów CES 2019 nie odpuścił sobie JBL, który zaprezentował nową wersję popularnego głośnika Bluetooth: Flip 5.

JBL Flip 5 nie jest może modelem rewolucyjnym, ale właściwie nie powinien nim być, bo już w poprzedniej generacji mieliśmy do czynienia z naprawdę udaną konstrukcją. Nowy głośnik jest jednak nieco większy – w środku zrobiono bowiem miejsce na podzespoły, mające zapewniać lepsze brzmienie (szczególnie jeśli chodzi bas). 

JBL Flip 5 głośnik

Podobnie jak „czwórka”, świeżutki Flip ma być wodoszczelny (IPX7) i dobrze sprawdzać się jako zestaw głośnomówiący. W piątej generacji głośnika nie zmienia się też maksymalny czas pracy, który nadal wynosi 12 godzin. Ładowanie akumulatora za to ma się odbywać wyraźnie szybciej, dzięki zastosowaniu standardu USB typu C. 

JBL Flip 5 wersje

Głośnik JBL Flip 5 wyląduje na półkach sklepowych wiosną tego roku, a obok jego egzemplarzy widnieć będzie cena 99,95 $. Do wyboru będzie 11 różnych wersji kolorystycznych, wśród których każdy powinien znaleźć idealną dla siebie.

Źródło: PhoneArena, CNET, JBL (przez Business Wire)

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!