Gry

Jeszcze więcej zabawy z Uncharted 2

przeczytasz w 1 min.

Od jakiegoś czasu wiadomo, że do wspaniałej gry akcji z elementami przygodówki pt. "Uncharted 2: Among Thieves" dostępne będzie płatne rozszerzenie oraz darmowa aktualizacja.

Rozszerzenie DLC pojawi się już 25 lutego 2010 r i będzie kosztowało 5,99 € (w Polsce dostępne będzie w rodzimej walucie). Co wniesie? 6 skórek postaci oraz 2 bonusowe mapy dla trybu multiplayer. Ponadto tego samego dnia opublikowana zostanie darmowa aktualizacja, dzięki której na gracza czeka 12 dodatkowych trofeów, czyli swego rodzaju "osiągnięć" w trybie gry wieloosobowej.

Gra już bez dodatków cieszy się dobrą popularnością i otrzymała wiele nagród, choć tytuł dostępny jest tylko na konsole Sony PlayStation 3. W sieci pojawiły się screeny prezentujące rozgrywkę właśnie z tym rozszerzeniem.

Źródło: Kotaku.com, inf. własna

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    2 mapy i 6 skórek za "jedyne" 20 złotych. Wow... to za "map packi" do Unreal TOurnament, czy innych wersji Quake'a, na pecety powinniśmy płacić fortunę :)

    Ja rozumiem płatny DLC, który dodajke kilka questów, nowe miejsca i takie tam (typu Return to Ostagar, czy Shimmering Islands)... ale to jest czysta przesada.