• benchmark.pl
 • Gry
 • Just Cause 3 coraz bardziej dzieli graczy - nowe wideo tego nie zmieni
Gry

Just Cause 3 coraz bardziej dzieli graczy - nowe wideo tego nie zmieni

przeczytasz w 1 min.

Pewne jest, że wybuchów tutaj nie zabraknie. Pytanie, czy pojawi się coś prócz nich?

Just Cause 3

Na Just Cause 3 wciąż czeka naprawdę wielu graczy. Nie brakuje jednak też tych, którzy podchodzą do tego tytułu dość sceptycznie i najnowszy materiał wideo raczej tego nie zmieni.

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że twórcy przygotowują tutaj bardzo duży świat i stwierdzenie to nie jest w tym przypadku przesadne. Jednocześnie cała mapa ma być otwarta, w związku z czym bohater będzie mógł udać się w dowolnie wybrane miejsce. Na jakie atrakcje prócz zwiedzania wypada liczyć? Tutaj zaczynają się pewne kontrowersje.

Od samego początku wiadomo, że gracze otrzymają szerokie pole manewru w zakresie destrukcji otoczenia. Można będzie zniszczyć niemal wszystko i widowiskowych wybuchów z pewnością nie zabraknie. Część osób ma jednak obawy, że tego typu zabawa bardzo szybko się znudzi.

Opublikowany teraz w sieci materiał wideo prezentujący fragmenty rozgrywki raczej tych wątpliwości nie rozwieje. Jeśli jednak zaliczacie się do grona wyczekujących Just Cause 3 to z pewnością obejrzycie filmik z wielką przyjemnością.


Przypominamy, że debiut Just Cause 3 planowy jest na 1 grudnia. Gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

Źródło: gamespot, youtube - outsidexbox

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  adam6056
  3
  Boże jaka nuda... non stop to samo
  Rozwalanie wszystkie wokoło jest spoko ale nudzie się tak samo szybko jak się niszczy :P
  • avatar
   mati306
   3
   Raczej ta gra nie będzie zachęcała aby do niej często powracać i poświęcać jej czas, bardziej wygląda na taką, do której wskakujesz gdy masz mało czasu i chcesz się trochę rozerwać. O ile dobrze pamiętam, w dwójce wkurzało mnie, że po śmierci w trakcie podróży w jakieś odległe miejsca wysyłało z powrotem do tego domku początkowego. Chyba, że moja pamięć zawodzi i przenosiło do najbliższego przejętego miejsca?
   • avatar
    baca130
    0
    "Chyba, że moja pamięć zawodzi i przenosiło do najbliższego przejętego miejsca? " Chyba do tego ale za dobrze już nie pamiętam.

    Pociąga gościa liną a on leci kilka set metrów i imponującą siłą gdzie gracz nawet nie ruszył się z miejsca, czy on jest jakimś cyborgiem warzącym kilka ton? Ale mniejsza o to i tak chętnie zagram w to.