Gry komputerowe

Już po śniadanku? To obejrzyjcie zwiastun Autopsy Simulator

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
11 komentarzy Dyskutuj z nami

Gry z szeroko pojętego gatunku survival horror potrafią zaskakiwać. Często za sprawą polskich twórców i wygląda na to, że podobnie będzie w przypadku Autopsy Simulator rozwijanego przez Woodland Games.

Autopsy Simulator to coś więcej niż symulator autopsji

Tytuł jest tutaj trafny, nie obejdzie się bowiem bez sekcji zwłok, ale jednocześnie niezdradzający wszystkiego. Jeśli nie widzicie nic strasznego w autopsji (przynajmniej pozostając przy temacie gier), to ucieszycie się z tego, iż będzie to tylko i aż fundament całej opowieści.

„To horror z elementami symulatora, który przeradza się w zagadkę. Gracz wciela się w postać patomorfologa Jacka. Podczas sekcji zwłok tajemniczej kobiety, Jack odnajduje w jej wnętrzu pierścionek należący do jego zaginionej przed laty żony Kate. Wraz z rozwojem akcji pojawiają się nowe elementy układanki. Aby odkryć prawdę, Jack musi zmierzyć się z mrocznymi siłami oraz słabościami własnego umysłu.”

Autopsy Simulator zadebiutuje na PC

Wedle zapowiedzi nacisk na autopsję jest tutaj spory, czynione są starania o jak najbardziej realistyczne oddanie tego zabiegu. Każdy denat ma mieć swoją historię, każdy zostanie stworzony po konsultacjach z patomorfologami i lekarzami medycyny sądowej, a narządy i ich obrażenia mają być przedstawione z dbałością o detale.

Autopsy Simulator

Zaintrygowani? Autopsy Simulator przygotowywany jest z myślą o PC. Póki co twórcy nie zdradzają jednak daty premiery.

Źródło: ThePlayWay

Warto zobaczyć również:

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Jednak wolę grzebać w bebechach komputera
  12
 • avatar
  guru43
  Trochę taka Autopsja Jane Doe The Game
  4
 • avatar
  pawluto
  Wreszcie coś nowego :) nie ma jak pogrzebać w bebechach...:)
 • avatar
  mixolaj
  Coś dla fanów zespołu Carcass. ;)
 • avatar
  drfrank3nstein
  Mam nadzieję że będzie w tej grze jakiś system balansu pomiędzy postępem w pracy a stanem psychicznym bohatera, coś jak w Amnesii. np. im dłużej i wnikliwiej "pracujemy" nad naszym delikwentem, tym łatwiej będzie rozwiązać daną zagadkę, ale jednocześnie tracimy na mentalności, co może wpłynąć na trudność dalszej rozgrywki lub na samo zakończenie fabuły.
 • avatar
  saser
  Hmm.. ta gra może zdobyć popularność wśród kandydatów na studentów medycyny. Pierwszy trening przed zajęciami w prosektorium ;)
 • avatar
  kalkulatorek
  Sadyści zakochają się w tej produkcji.............