Smartfony

Już wkrótce Samsung zaprezentuje pierwsze smartfony z notchem

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
14 komentarzy Dyskutuj z nami

Modele Galaxy M mają być przystępne cenowo, ale jednocześnie oferować ciekawe funkcje. Póki co pewne są jednak jedynie wyświetlacze z notchami.

Początek roku zapowiada się bardzo pracowicie dla działu mobilnego firmy Samsung. Coraz większymi krokami zbliża się premiera Galaxy S10, a okazuje się, że jeszcze wcześniej zaprezentowane zostaną modele Galaxy M.

Liczba mnoga nie jest przypadkowa, wszystko wskazuje na to, iż zobaczymy aż trzy modele. Premierę zaplanowano na 28 stycznia. Będzie miała miejsce w Indiach i to właśnie tam sprzedaż ruszy w pierwszej kolejności, ale nowe smartfony spodziewane są również na innych rynkach.

Nie trzeba być szczególnie obeznanym w ofercie koreańskiego producenta aby zauważyć, iż będzie to nowa seria urządzeń. Spodziewać należy się propozycji przystępnych cenowo, które wedle pierwszych deklaracji mają oferować ciekawe funkcje. Czy tak będzie dowiemy się po premierze. Już teraz nie ma za to wątpliwości, iż będą to pierwsze smartfony tego producenta z notchem.

Galaxy M

Galaxy M

Najprawdopodobniej będziemy mieli do czynienia z nazwami Galaxy M10, Galaxy M20 oraz Galaxy M30.

Z nieoficjalnych doniesień wynika, iż Galaxy M10 zaoferuje 6.02-calowy wyświetlacz, 3 GB RAM i baterię 3 400 mAh. Galaxy M20 cechować ma się z kolei 6.13-calowy ekranem, procesorem Exynos 7885, 3 GB RAM i baterią 5000 mAh. Galaxy M30 ma być najbardziej zaawansowany, ale na ten moment jest też najbardziej tajemniczy.

Źródło: phonearena, xda-developers

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Szymon331
  I jest to powód do szpanu? Dla mnie takie wycięcie ekranu jest w jakiś sposób niekomfortowe w odbiorze i na bank bym w ustawieniach kazał telefonowi w tym miejscu ograniczyć ekran do prostej linii kosztem nawet powierzchni.

  WOW to by było gdyby aparat działał spod ekranu lub był wysuwany czy coś...
  3
 • avatar
  welll1
  Najbardziej idiotyczny pomysł jaki został wdrożony do świata mobilnego. Nie znam czegoś równie niepotrzebnego, co zagościło we flagowcach. Apple jako naczelna małpa robi coś, a inne małpy jak to mają w zwyczaju małpują.
  1
 • avatar
  gofish
  Lepsze to niż dziura w ekranie ;-)
 • avatar
  HardCorak
  Galaxy M20 6,13 cala i 5k bateria? Oby jeszcze amoleda dali czarny motyw OneUI zrobi dodatkowo robotę i powinna być bajka jeśli chodzi o czas działania.
  -1
 • avatar
  Dragonik
  No to bez raka został już chyba tylko Sony.
  -1
 • avatar
  Po1nter
  To ile oni mają już tych serii? Galaxy Note/Galaxy S/A/J teraz M. To skoro to ma być przestępne cenowo i oferować ciekawe funkcje. To czym się charakteryzuje A i J? Później zdziwienie czemu TouchWiz i Android na Samsungach chodzi jak chodzi. Skoro mają co rok co najmniej 5 serii a w każdej jeszcze po kilka modeli. A3 A5 A8 itp itd.
 • avatar
  orbital
  wykorzystali hasło reklamowe Nikona