Gry

Kolejny długi gameplay z Anthem

przeczytasz w 1 min.

Tym razem przedstawiciele BioWare skupili się na zaprezentowaniu misji Strongholds oraz jednego z kilku pancerzy Javelin.

Wprawdzie o Anthem dość długo było stosunkowo cicho, ale w ostatnim czasie twórcy zdecydowanie przyśpieszyli z publikowaniem materiałów wideo. Co dość istotne, nie ograniczają się jedynie do zwiastunów, ale systematycznie prezentują fragmenty rozgrywki.

Najnowszy materiał wideo trwa około 45 minut. Tym razem przedstawiciele BioWare (Jonathan Warner, Mike Gamble i Ben Irving) skupili się na zaprezentowaniu misji Strongholds oraz jednego z kilku pancerzy Javelin.

Interceptor, bo o nim mowa, to najmniejszy, a zarazem najsmuklejszy z Javelinów. Łatwo domyślić się w związku z tym, że nie będzie w stanie zagwarantować najwyższej wytrzymałości, ale z drugiej strony będzie bezkonkurencyjny w kwestiach zwinności oraz unikania wrogiego ognia. Oczywiście będzie dysponował przy tym wyposażeniem pozwalającym na ataki.


Anthem zadebiutuje 22 lutego przyszłego roku. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Anthem Game

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    brigthmight
    1
    Zaawansowane mechaniczne kombinezony i .... podloga z desek w lokalizacji. Jakos to do mnie nie przemawia. Skaly bylyby juz lepsze w tym miejscu. Drewno tutaj nie pasuje, kto tam odpowiada za projektowanie poziomow? Developer ostatniej czesci dragons age ?