Kontrolery do gier

Kontrolery Xbox One w nowych szatach

przeczytasz w 1 min.

Czarny to nuda? Sprawdźcie zatem dwie nowe Edycje Specjalne xboksowego kontrolera z metalicznym malowaniem.

Xbox One kontroler ES

Kontroler bezprzewodowy Xbox One to zdecydowanie jedna z najwygodniejszych konstrukcji jakie kiedykolwiek zostały stworzone. Jeśli przymierzacie się właśnie do zakupu tego pada, być może warto będzie poczekać do 25 kwietnia – w tym dniu wystartuje bowiem sprzedaż jego nowych Edycji Specjalnych.

Przygotowane przez Microsoft Edycje Specjalne kontrolera Xbox One będą się cechowały niestandardowym, metalicznym malowaniem z cieniowaniem – od niebieskiego do czarnego w Dusk Shadow oraz od miedzianego do czarnego w Copper Shadow. 

Warto też przypomnieć, że kontroler bezprzewodowy Xbox One oferuje spusty impulsowe z systemem wibracji, bardziej ergonomiczne drążki i „krzyżyk” oraz wejście słuchawkowe mini jack 3,5 mm. Zasięg wynosi 9 metrów, a do jednej konsoli można podłączyć nawet 8 takich akcesoriów.

Niedawno mieliśmy okazję testować kontroler Xbox Elite dla wybrednych i jest naprawdę świetny. Jeśli jednak nie potrzebujecie tak zaawansowanego pada (za – bagatela – sześć stów), to ta propozycja – wyceniona na 279 złotych – może was zainteresować.

Jak to wygląda? Ano tak:

Źródło: Microsoft, Xbox

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Detrioux
  8
  Ahh te kochane naciąganie konsumentów na wydanie pieniędzy na tak naprawdę na nic... zanim wziąć się za sprzęt który jest w środku to bawią się w jakieś kolorowanki.
  • avatar
   Naleśnik z serem
   3
   Jako user Windowsa od dwóch dekad powiem tak..
   Gardze i nie lubię Microsoftu jak baby co się rozpycha ale te pady ładne im wyszły.
   • avatar
    Snack3rS7X
    -1
    Wow, pomalowali pady na inny kolor i nazwali - "Edycja Specjalna" hahahah, a tak w ogóle to po co w padzie złącze 3,5mm?
    • avatar
     PiotroZ
     0
     Xbox One Controller | Karambit StatTrak Phase 2. Jedyne kilkaset euro na Steamie. Couldn't resist xD
     • avatar
      SirMichael
      0
      biorąc pod uwagę jak często korzystam z pada na PC (mam tego od x360) 300 stówki jak dla mnie to trochę dużo.
      Przyznaj jest ładny i jak zobaczyłem ten niebieski to złapałem za portfel, ale na szczęście nauczyłem się w życiu dzielić rzecz na te potrzebne i potrzebniejsze.... dlatego wstrzymam się z zakupem i postaram się wysępić go na urodziny, które mam w maju xD