Gry na konsole

L.A. Noire może doczekać się odświeżenia

przeczytasz w 1 min.

Odświeżone L.A. Noire ma rozgrzać do czerwoności konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Co miałoby się zmienić oprócz grafiki?

Osadzona w latach 40. ubiegłego wieku przygodówka detektywistyczna L.A. Noire w momencie premiery prezentowała się naprawdę imponująco. Przez te lata jednak oprawa wizualna zdążyła się już nieco zestarzeć, ale na pewno nie można tego powiedzieć o pierwszorzędnej fabule i świetnej mechanice rozgrywki. Dlatego też remaster nie byłby może takim złym pomysłem, prawda? A podobno są takie plany.

W sieci pojawiły się nieoficjalne informacje, jakoby jeszcze w tym albo najpóźniej na początku przyszłego roku światło dzienne miała ujrzeć odświeżona wersja L.A. Noire. Jako że to plotki, niewiele wiadomo na temat tego projektu. Jeśli informacje okażą się jednak prawdziwe, gra trafi na konsole PlayStation 4, Xbox OneNintendo Switch, a dodatkowo zostanie wzbogacona o dodatkowe elementy?

Co miałoby się pojawić w odświeżonym L.A. Noire? Między innymi tryb FPP, czyli taki, w którym wydarzenia obserwujemy oczami bohatera. Dla jednych mniej, dla drugich bardziej interesująca informacja jest zaś taka, że spodziewamy się również obsługi gogli rzeczywistości wirtualnej, a konkretnie PlayStation VR (w które – jak pokazało E3Sony wciąż wierzy).

Chcielibyście, by remaster L.A. Noire stał się faktem?

Źródło: VG247

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Chong-li
  12
  Najlepiej jakby w odświeżonej wersji gry znalazła się Polska wersja językowa....
  • avatar
   HardCorak
   3
   "Odświeżone L.A. Noire ma rozgrzać do czerwoności konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch."

   Tak szczególnie Nintendo Switch... Jak ta konsolka pociągnie tą grę tak jak x360 i ps3 to będzie dobrze.

   • avatar
    Yamaraj6
    0
    Red Dead Redemption by odświeżyli i na PC wydali, a nie jakieś przeciętne LA Noir...
    • avatar
     Michał 06
     0
     el ej nułar :)