Filmy / seriale / VOD

Lady Gaga jako Harley Quinn podbija Internet. Arkham Asylum płonie! (nowe zdjęcia z planu Joker 2)

przeczytasz w 2 min.

Lady Gaga jako Harley Quinn wzbudza wśród fanów “Jokera” niemałą ciekawość – i nie inaczej było tym razem. W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu, na których widzimy aktorkę w pełnej charakteryzacji. Jak prezentuje się Harley Quinn z “Joker: Folie à Deux”?

Lady Gaga jako Harley Quinn – nowe zdjęcia z planu filmu Joker 2 

Zaledwie miesiąc temu mieliśmy okazję zobaczyć 1. zdjęcia z planu nowego “Jokera”, ukazujące Harley Quinn w jej najnowszej odsłonie. Teraz przyszła pora na kolejną porcję informacji prosto zza kulis. 

Na fotografiach, które obiegły właśnie Internet, widnieje Lady Gaga w pełnej charakteryzacji. Harley Quinn w jej wydaniu stawia na styl spójny z tym, którym zasłynął jej ukochany. Wpisuje się w ten sposób w kierunek wyznaczony przez sam tytuł sequela. 

Przypomnijmy, że “Folie à Deux” oznacza szaleństwo dwojga lub – według terminologii nauk medycznych – paranoję indukowaną. Stan ten charakteryzuje wtórne występowanie zaburzeń urojeniowych u osoby blisko związanej z inną, cierpiącą na nie pierwotnie.

“Joker 2” skupia się zaś na relacji tytułowego bohatera oraz Harley Quinn – szpitalnego psychiatry, która z czasem wraz ze swoim podopiecznym coraz bardziej stacza się w otchłań szaleństwa.  

Nowe zdjęcia z planu, które znajdziecie poniżej, powstały w Nowym Jorku:

Płonące Arkham Asylum w filmie Joker 2

Inne, udostępnione ostatnio zakulisowe nagranie z planu “Joker 2” ukazuje płonące Arkham Asylum, a więc fikcyjny szpital psychiatryczny, w którym Joker i Harley Quinn spotykają się po raz pierwszy:

Fani tytułu podejrzewają podpalenie. Na ostateczne potwierdzenie tych doniesień przyjdzie nam jednak poczekać do premiery, którą zaplanowano dopiero na 4 października 2024 roku. A Wy, macie swoje teorie? 

Źródło: twitter.com/DiscussingFilm, twitter.com/HailEternal, instagram.com/ladygaganownet

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  MokryN
  2
  Przestałem oglądać te filmy. Zaczęli się skupiać na postaciach złych, obrzydliwych itd. to nie jest już historia powstania głównego DOBREGO bohatera. Teraz co będą robili filmy "jak każdy przeciwnik Batmana stał się zły"? Stacza się to wszystko w otchłani ciemności, zero w tym inspiracji, tylko zło i szaleństwo.
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Oj chyba najgorsza Harley. Margot nikt nie przebije.
   • avatar
    danieloslaw1
    1
    Gaga jest K***a obrzydliwa
    • avatar
     studionti
     0
     Kolejny gniot, szkoda komentować takie śmieci.
     • avatar
      piomiq
      0
      Przecież to nie jest IT a pop kultura. Dlaczego benchmar.pl pisze o czymś takim, dotyka tematu filmów?
      Czy to portal filmowy czy o technologiach IT?
      A może taki plotek, publikujący tylko po to by mieć klikniecia / otwarcia?
      • avatar
       Nibynóżka
       0
       Co Wy się tak czepiacie tego newsa?? W końcu pani Anetka pisze o czymś na czym się zna. A nie o czymś, na czym się nie zna, czyli o IT.