Smartfony

Lenovo Sisley zapowiada się na kopię iPhone'a 6

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
12 komentarzy Dyskutuj z nami

Smartfony Apple już nie raz miały okazję doczekać się swoich chińskich odpowiedników. Tak samo będzie również w przypadku iPhone'a 6.

Lenovo Sisley smartfon przeciek

Smartfony Apple już nie raz miały okazję doczekać się swoich chińskich odpowiedników. Dla nikogo nie powinno stanowić zaskoczenia to, że tak samo będzie również w przypadku iPhone'a 6.

Za tzw. klony zazwyczaj zabierają się mniej znani chińscy producenci. Tym razem podobną propozycję szykuje jednak Lenovo. Już pierwsze spojrzenie na przygotowywanego Lenovo Sisley przywołuje bowiem na myśl najnowsze dziecko Apple.

Co ciekawe, urządzenie wcale nie powinno być przedstawicielem niższego segmentu. Model Sisley cechować ma mocną specyfikacją, która zamknięta będzie w metalowej obudowie o grubości 6,9 mm.

Stylistyka może zatem spodobać się wielu osobom i szkoda tylko, że nie jest to nowy pomysł. Wygląd smartfona sprawdzicie zresztą na zdjęciach w poniższej galerii.

Jak prezentować będzie się natomiast wspomniana specyfikacja? Dokładne informacje nie są jeszcze znane, ale najprawdopodobniej pojawią się tutaj między innymi kamery 13 oraz 8 Mpix, a także 5" ekran o rozdzielczości HD lub Full HD.

Jeszcze w październiku rozpocząć ma się masowa produkcja smartfona. Całkiem możliwe zatem, że już wkrótce poznamy Lenovo Sisley oficjalnie.

Źródło: phonearena, gizmochina

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  MrPawello
  Słyszycie to?
  To armia pozwów od Apple ;)
  16
 • avatar
  Marucins
  Aparat w tym Lenovo nie sterczy perfidnie jak w chińskich produktach za kilak dolarów.
  Czyli to już nie jest kopia iPhonea 6/ iPhonea 6 P'hablet.
  13
 • avatar
  znik70
  mam nadzieję że można go wygiąć tak jak się chce, zupełnie jak iphone6. czy apple już opatentowało algorytm zginania? :P
 • avatar
  Qpers
  Faktycznie jest równie brzydki :(
 • avatar
  wiemar
  kiedyś sam rozpoznawałem modele telefonów po wyglądzie. teraz jakby usunęli logo producentów to wszystko podobne do samsunga
 • avatar
  Ruda glaniara
  A ktora firma jeszcze nie skopiowala iphona? Jest taka?
  -13