Mobile

Lenovo z masą nowości na IFA 2016

przeczytasz w 1 min.

Nowy smartwatch, kolejne moduły Moto Mods, tablety i być może laptopy. Lenovo przywiezie na IFA 2016 mnóstwo sprzętu.

Do targów IFA 2016 coraz bliżej. Nic dziwnego, że producenci zaczynają powoli odkrywać karty. Wygląda na to, że wyjątkowo ciekawe może być na stoiskach Lenovo.

Zobaczyć będzie można na nich między innymi Moto 360 3 generacji, a więc kolejne wcielenie jednego z lepiej oceniamy smartwatchy. Nie mówi się wiele o jego specyfikacji, ale zapewne zmiany względem poprzednika będą raczej kosmetyczne.

To jednocześnie najmniejszy z gadżetów, jakie producent przywiezie do Berlina. Osoby przymierzające się do zakupu smartfona z serii Moto Z zainteresować mogą się nowymi modułami Moto Mods. Kto wie, być może wśród nowości pojawi się ten z aparatem Hasselblad, o czym ostatnio spekulowano.

Równie ciekawie może być w przypadku tabletów. Producent zapowiada, iż napisze tutaj „nowy rozdział”. Opublikowany materiał zwiastujący obecność na IFA 2016 sugeruje również laptopa z nową klawiaturą. Pojawia się na nim również wzmianka o elastycznym smartfonie, ale w tym przypadku oczekiwać można chyba jedynie prototypu.


Targi IFA 2016 odbędą się w dniach 2-7 września. O nowościach, także tych od Lenovo, będziemy oczywiście informować.

Źródło: digitalspy, Lenovo

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    daker836
    0
    newsy jak z onetu, zero konkretów..