Smartfony

Zakrzywiony LG G Flex 2 jeszcze w tym roku - mniejszy ekran o wysokiej rozdzielczości?

przeczytasz w 1 min.

Chociaż o modelu tym mówiło się już jakiś czas temu to wydawało się, że na jego premierę przyjdzie nam jeszcze poczekać. Nic podobnego.

LG G Flex 2 smartfon przeciek

Zaprezentowany w październiku zeszłego roku LG G Flex nie okazał się może hitem sprzedaży, ale bez wątpienia należy przyznać, że jest to smartfon interesujący i jak najbardziej udany. LG jest jednym z producentów najbardziej zaangażowanych w rozwój elastycznych ekranów do urządzeń mobilnych i dlatego też wkrótce pojawić ma się kolejny model przecierający szlaki na drodze do tego rozwiązania - G Flex 2.

Chociaż o smartfonie tym mówiło się już jakiś czas temu to wydawało się, że na jego premierę przyjdzie nam jeszcze poczekać. Najnowsze informacje sugerują jednak coś zupełnie innego, ponieważ G Flex 2 pojawić ma się podobno jeszcze w tym roku. W pierwszej kolejności zakupu mogliby dokonywać mieszkańcy Korei, a później USA, Indii i wreszcie także Europejczycy.

Nieco większą zagadką jest jednak specyfikacja. Trudno przewidzieć czy zakrzywienie ekranu będzie tutaj takie samo jak w poprzedniku, ale najprawdopodobniej nowy smartfon będzie nieco mniejszy. Przypomnijmy, iż G Flex może pochwalić się ekranem o przekątnej aż 6", którego rozdzielczość wynosi 1280 x 720 pikseli. Następca oferować ma wyświetlacz "lepszy niż Full HD".

Pozostaje nam czekać na kolejne, być może dokładniejsze już informacje.

Źródło: phonearena, appdisqus

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  .Alx.
  1
  Niech zmniejszą ramki, nie ekran !

  Czekam na ten smartfon z niecierpliwością, bo jedynka już była niesamowita. Jak dla mnie to jedno z najbardziej niedocenionych urządzeń na rynku.
  • avatar
   Dragonik
   -4
   Czym tu się podniecać?
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Również posiadam jedynkę od ponad pół roku i muszę przyznać, że mimo początkowych obaw, z żadnego innego nie korzystało mi się tak wygodnie i generalnie jestem bardzo zadowolony. Jedynym minusem była cena zakupu, ale, jak to zawsze bywa przy innowacjach, producent często bada jak rynek zareaguje. Early adopters i tak kupią, a feedback od nich jest tym najrzetelniejszym i najcenniejszym dla producenta. Nie żałuję ani złotówki wydanej na ten sprzęt.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     LG G Flex był pierwszym smartfonem puszczony na rynek z elastyczną budową. Teraz kiedy producent zebral opnie użytkowników i wszystkie informacje dotyczące tego produktu to w drugiej wersji powinno być już wszystko dopracowane i zapewne czymś nas zaskoczy.