Smartfony

LG G7 na renderze - smartfon z bardzo smukłymi ramkami i podwójnym aparatem przednim

przeczytasz w 1 min.

Pod względem stylistyki nie zanosi się na rewolucję. Skoro jednak LG G6 był w tym względzie wysoko oceniany, to wystarczą drobne korekty.

Nasilają się ostatnio doniesienia związane z nowym smartfonem LG, który stanie do rywalizacji z topowymi konstrukcjami innych producentów. Mimo tego wciąż pozostaje on dość tajemniczy.

Chodzi o następcę LG G6. Przede wszystkim nie można przewidzieć, kiedy zostanie on zaprezentowany. Tym bardziej, że producent zapowiedział ostatnio, iż rezygnuje ze ścisłego harmonogramu premier swoich flagowców. Mają one odbywać się w najbardziej odpowiednim momencie, LG nie chce na siłę ścigać się z konkurencją, przynajmniej w kwestii terminów.

Wiele wskazuje na to, że poczekamy jeszcze kilka tygodni. Nie jest też wykluczone, że producent odejdzie od dotychczasowego nazewnictwa i w efekcie okazuje się, że z najmniejszą zagadkę stanowi wygląd i specyfikacja nowego modelu.

LG G7

Przede wszystkim z tego powodu, że nie dojdzie raczej do rewolucji. Odpowiadając na ostatnie trendy producent może jeszcze bardziej odchudzić ramki wokół wyświetlacza. Sugeruje to zresztą ostatni render. Zauważyć możemy na nim też podwójny aparat przedni. Brak logo? Zabrakło go już w LG V30.

Pojawi się zapewne na tylnym panelu. Oczywiście w towarzystwie podwójnego aparatu, bardziej zaawansowanego niż zestaw do selfie. Spodziewać można się też procesora Qualcomm Snapdragon 845 i 6 GB RAM.

Źródło: tigermobiles, Android Headlines

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Luiso
  1
  No ja też byłem w szoku gdy zauważyłem, że stary G4 robi lepsze zdjęcia niż nowe telefony G6 czy S7. Jeszcze G5 robił momentami lepsze zdjęcia niż G4, ale czemu G6 robi gorsze to tego nie rozumiem.
  Również nie rozumiem wszystkich recenzji. Wg wielu s7 robi najlepsze zdjęcia. Na wielu stronach oglądałem te zdjęcia i w 90% są one ewidentnie zniekształcone.
  • avatar
   sabaru
   -3
   Nie mają już pomysłu co dodawać do telefonów to to wciskają dwa aparaty.
   • avatar
    typ71
    -3
    a kiedy akcja serwisowa plyt glownych?
    • avatar
     Gatts-25
     0
     A ja siedzę na swoim LG G2 już 5 rok i dopiero teraz po ostatnim ładowaniu już po chwili po naładowaniu akumulatora na 100% i załączeniu telefonu po około 30sekundach od wejścia do internetu procent naładowania spadł do 99 a jeszcze do nie dawna 100% trzymał przynajmniej 5minut od momentu surfowania w internecie.
     Jednak czytając te wszystkie komentarze ludzi narzekających na dzisiejsze akumulatory w swoich smartfonach polecam najpierw zacząć od siebie.
     Przyzwyczajony jestem do dotykowego wybudzania i usypiania telefonu dlatego na nowy model od LG będę musiał jeszcze czekać bo nie zanosi się ,żeby EXYNOS znalazł się w produktach LG.